BLOGY: Naozaj žijeme v zajatí počítačov a nových technológií?
Aj s týmto úvodníkom som čakal na poslednú možnú chvíľu. Práve na konci minulého mesiaca som totiž mal naplánovanú počas jedného týždňa pracovnú cestu najprv do Amsterdamu a hneď nato aj do Vysokých Tatier.
02.04.2014
 
BLOGY: Život je zmena
S týmto úvodníkom som čakal až do poslednej chvíle, aby som si bol svojimi tvrdeniami istý. Tento rok termín výstavy MWC pritom pripadol na koniec februára a, žiaľ, nebol priestupný rok.
06.03.2014
 
BLOGY: Lesk a bieda novinárskeho života
Už som si zvykol na to, že keď si doma pripíjam na Silvestra šampanským, znamená to, že o pár dní pôjdem na západné pobrežie USA. Výstava CES má totiž svoj neľútostný termín okolo pravoslávnych Vianoc a nebyť na tomto podujatí sa nevypláca.
24.01.2014
 
BLOGY: BITE 2013 – Svätoplukove prúty
Jeden z našich partnerov sa po skončení výstavy BITE zastavil u nás v stánku a povedal mi: „Ako ste to vlastne urobili? Veď toto je výstava ako CES v Las Vegas :-)." Áno, presne niečo takéto sme aj zamýšľali, keď sme sa zhruba pred letnými prázdninami stretli v jednej zasadačke: PC REVUE, Sector a agentúra Creative PRO.
02.12.2013
 
BLOGY: Aj cestovanie môže byť iné
Po všetkých cestách, ktoré som realizoval tento rok, nastala chvíľa CH a ja som dosiahol úroveň Frequent Traveller s letovou skupinou Star Alliance. Tá zahŕňa spoločnosti Lufthansa alebo Austrian Airlines, čo sú pre mňa najčastejšie dopravné spojenia z viedenského letiska.
05.11.2013
 
BLOGY: Výstava IFA a batérie
Máme za sebou druhú z veľkých výstav spotrebnej elektroniky počas roka, berlínsku megaakciu IFA. Je to udalosť, na ktorú sa čoraz viac oplatí chodiť, lebo tu držíte v ruke produkty, ktoré ešte len prídu na trh. Takmer všetci redaktori sa tak ocitli v hlavnom meste Nemecka.
30.09.2013
 
BLOGY: Dovolenka a internet
Prázdniny máme za sebou a určite máte pekné spomienky na dovolenku. Ja som bol tentoraz na Sardínii a pokojne by som si túto destináciu vybral ešte raz. To sa mi obyčajne nestáva, bežne mám totiž po troch dňoch ničnerobenia syndróm, že niečo nie je v poriadku.
02.09.2013
 
BLOGY: Čože je to 20 rokov
Ako vidíte aj z titulnej stránky, je to 20 rokov, čo sme tu spolu s nami. PC REVUE je teda jednoznačne slovenský IT magazín s najdlhšou praxou vôbec.
05.08.2013
 
BLOGY: Letné novinárske turné

Tento mesiac si môžem úvodník naozaj vychutnať. Jún bol obdobím letného novinárskeho turné, zúčastnil som sa na tlačovkách po celom svete a tu vznikajú šťavnaté zážitky. Všetko sa začalo predstavením nových žiaroviek na Pražskom hrade. Panasonic mal dlhodobo naplánovaný termín svojej akcie a riadením osudu sa stretol s kulmináciou Vltavy a aj Labe.


24.06.2013
 
BLOGY: Notebook EXPO 2013
Mnohí z vás, našich čitateľov, už určite boli na výstave Notebook EXPO a som presvedčený, že sa vám to páčilo. Pripravovali sme sa na ňu zhuba pol roka dopredu, naozaj intenzívne potom asi dva mesiace. Toto podujatie už má svoju históriu, a preto už netreba firmám rozsiahlo vysvetľovať, čo si pod tým predstavujeme. Podstatné pre nich je to, aby sme dokázali zabezpečiť bohatú účasť najrôznejších skupín ľudí, ktorým zase oni môžu poskytnúť informácie o svojich produktoch.
25.04.2013
 
  staršie »
 

Ondrej Macko

Som šéfredaktorom PC REVUE od roku 2005. Ako novinár pracujem od roku 1990, aktuálne sa zaoberám mobilnou komunikáciou, multimédiami a vyhotovovaním videorecenzií a videoreportáží.


telefon: 02/4342 0956
email: omacko@pcrevue.sk
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter