Rozhovory

Bezpečnosť je proces, nie jednorazová akcia
Palo Luka je technologický riaditeľ antivírusovej a bezpečnostnej spoločnosti ESET. Na túto funkciu prešiel v januári 2011.
07.06.2014 / Redakcia Infoware / 673 čítaní
 
Komunikácia smeruje do on-line kanálov

Bankový trh sa výrazne mení, popularita klasických bánk klesá a zákazníci sa obracajú k bankám, v ktorých za vedenie účtu neplatia nijakýpoplatok. Absencia pobočiek ani nutnosť ovládať všetko cez internet im neprekáža, skôr naopak. 

06.06.2014 / Redakcia Infoware / 39 čítaní
 
Organizácie by mali zmeniť svoj operačný model
Posledných 7 rokov pracoval v českej pobočke spoločnosti Hewlett-Packard ako riaditeľ divízie HP Industry Standard Servers & HP Storage. Na tomto poste zodpovedal najmä za predaj, produktový manažment a predpredajnú podporu serverovej a úložnej infraštruktúry.
06.06.2014 / Redakcia Infoware / 38 čítaní
 
Business intelligence pomôže i menším firmám
Technológie BI prinesú najväčší prínos, ak sa dokážu rozšíriť do celého podniku. Pri voľbe konkrétneho riešenia business intelligence by zákazníci mali túto požiadavku zohľadniť. Na otázky o prínosoch technológií BI odpovedal Jaroslaw Tomala, riaditeľ predaja pre oblasť ECEMEA divízie Oracle Direct.
06.06.2014 / Redakcia Infoware / 71 čítaní
 
Nové trendy v analýzach biznisu
Peter Myers pracuje s databázovými produktmi Microsoftu od roku 1997. V súčasnosti sa špecializuje hlavne na business intelligence. Pôsobí ako mentor, konzultant, školiteľ, uznávaný prednášateľ a tvorca kurzov pre technológie SQL Server a Office.
01.06.2014 / Redakcia Infoware / 37 čítaní
 
PR: DATALAN IT FORUM prezradí, ako posunúť služby na vyšší level
DATALAN, líder na slovenskom IT trhu, pripravuje ďalší ročník odbornej konferencie, ktorá hosťom prináša najnovšie trendy v oblastiach Big Data, Cloud a Mobilita.
22.05.2014 / PR / 293 čítaní
 
BLOGY: Aby sa z internetu nestal Skynet
V čase, keď sa v PC REVUE začínali objavovať prvé zmienky o internete (resp. webe), viedli sme s jazykovedcami „dišputu" o tom, či sa internet píše s malým alebo veľkým písmenom na začiatku.
06.05.2014 / Martin Drobny / 978 čítaní
 
„Linux nie je iba systém x86.“

Jeff Scheel, je šéfinžinier a softvérový architekt zodpovedný za technologický vývoj PowerLinuxu. V IBM má na starosti investície a smerovanie v oblasti riešení PowerLinux.

16.04.2014 / Redakcia Infoware / 578 čítaní
 
Grid computing vystriedala filozofia cloudu alebo Databáza „as a service“

Na podujatí Naštartuj sa Oracle 12-kou! sme oslovili riaditeľa slovenskej pobočky Oracle Maroša Herdu, aby sa s nami podelil o očakávania ohľadne novej databázy.

16.04.2014 / Redakcia Infoware / 153 čítaní
 
Je dôležité udržať neutralitu internetu

Počas svojej kariéry pôsobil okrem Slovenska aj v Českej republike, Nemecku, Kanade a USA. Od roku 2010 pracuje v spoločnosti InterWay, s. r. o., kde sa špecializuje na novodobý trend v oblasti informačných technológií - cloud computing.

16.04.2014 / Redakcia Infoware / 150 čítaní
 
  staršie »  
 

24 hodín

3 dni

týždeň

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter