Turistické mapy online a zadarmo

Internetový magazín HIKING.SK od 2. júla 2007 spúšťa webovú stránku http://www.turistickamapa.sk. Na stránke sú turistické mapy celého Slovenska v mierke 1 : 50 000. Ide o unikátny projekt tohto druhu na Slovensku. Mapový podklad poskytla spoločnosť SHOCart, s.r.o., priebehy turistických chodníkov pochádzajú z databázy HIKING.SK, ktorá je pravidelne aktualizovaná na základe podnetov čitateľov. Služba je bezplatná a je určená všetkým používateľom internetu.

Zdroj: HIKING.SKOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Fa­ce­book tes­tu­je miz­nú­ce prís­pev­ky
Po tom, čo Facebook neuspel s „pytačkami" u Snapchatu, rozhodol sa službe konkurovať vlastnou funkciou s podobnými možnosťami. čítať »
 
Goog­le čos­ko­ro sprís­tup­ní off-li­ne re­žim pre YouTu­be
Google tento týždeň predstavil v Indii svoju ambicióznu iniciatívu Android One, ktorá má priniesť do tejto krajiny i ďalších ázijských štátov kvalitné a lacné smartfóny so stále čerstvým operačným systémom. čítať »
 
Ap­li­ká­cie pre An­droid spus­tí­te už aj na Chro­me­boo­koch
Google v júni na konferencii Google I/O oznámil, že chce, aby boli aplikácie pre Android kompatibilné so systémom Chrome OS, ktorý využívajú lacné notebooky, tzv. Chromebooky. čítať »
 
In­tel uvie­dol mo­dul Edi­son pre inter­net ve­cí. Má veľ­kosť poš­to­vej znám­ky a dva pro­ce­so­ry
V rámci úvodnej prednášky na vývojárskej konferencii IDF 2014 Intel oznámil dostupnosť svojej vývojovej platformy Edison, ktorá je určená pre internet vecí. čítať »
 
Goog­le rea­gu­je na kri­ti­ku vy­da­va­te­ľov z EÚ: Vy­hľa­dá­vač sme vy­vi­nu­li pre pou­ží­va­te­ľov, nie pre weby
Eric Schmidt v reakcii na kritiku európskych vydavateľov, ktorí tvrdia, že Google zneužíva svoju dominantnú silu na trhu, ponúkol trochu prekvapivú definíciu svojho vyhľadávača. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter