Turistické mapy online a zadarmo

Internetový magazín HIKING.SK od 2. júla 2007 spúšťa webovú stránku http://www.turistickamapa.sk. Na stránke sú turistické mapy celého Slovenska v mierke 1 : 50 000. Ide o unikátny projekt tohto druhu na Slovensku. Mapový podklad poskytla spoločnosť SHOCart, s.r.o., priebehy turistických chodníkov pochádzajú z databázy HIKING.SK, ktorá je pravidelne aktualizovaná na základe podnetov čitateľov. Služba je bezplatná a je určená všetkým používateľom internetu.

Zdroj: HIKING.SKOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zme­na ob­sa­hu textu na Wiki­pé­dii vás vy­jde dra­ho
Existuje o vás alebo o vašej firme článok na Wikipédii? Nepáči sa vám, čo píše o vašej osobe táto internetová encyklopédia? čítať »
 
No­vý al­go­rit­mus roz­poz­ná na­ho­tu na fo­tog­ra­fii. Vy­skú­šaj­te to!
Vývoj algoritmov sa zdokonaľuje zo dňa na deň. Len prednedávnom prišiel Facebook s novým algoritmom, ktorý dokáže rozpoznať človeka na fotografii. čítať »
 
Pre­ver­te svo­je schop­nos­ti. Vy­skú­šaj­te pr­vý cer­ti­fi­ko­va­ný IQ test
Určite ste si aspoň raz v živote zo zvedavosti otestovali svoju inteligenciu. Najnovšie máte možnosť vyskúšať si IQ test, ktorý nielen preverí vaše inteligenčné schopnosti. čítať »
 
Gmail ino­vo­val svo­je po­za­dia. Ko­mu­ni­ká­ciu oz­vláš­tni­te ve­ľav­rav­ný­mi smaj­lík­mi
Zariaďte si svoju gmailovú schránku podľa seba. Google prišiel s novými motívmi vzhľadu a možnosťami nastavenia obrázkov na pozadí pošty. čítať »
 
Pre uči­te­ľov prip­ra­vi­li por­tál pro­ti ky­ber­ši­ka­ne
Učitelia základných škôl budú môcť lepšie bojovať proti kyberšikane. Medzinárodný tím zo siedmich krajín pod vedením nemeckej organizácie Stiftung Medien und Onlinesucht sa im rozhodol pomôcť spustením internetového portálu www.cyberhelp.eu. čítať »
 
Ne­mec­ko: Me­teo­ro­lo­gic­ká služ­ba va­ro­va­la po­čas ho­rú­čav pred sne­hom
Teploty na juhozápade Nemecka včera dosahovali okolo 35 stupňov Celzia, ale meteorologická služba vydala varovanie, že v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko napadne päť až desať centimetrov snehu. čítať »
 
Mes­sen­ger fun­gu­je už aj bez úč­tu na Fa­ce­boo­ku. Sta­čí len te­le­fón­ne čís­lo
Facebook opäť raz uvoľnil väzby. Po tom, čo v mobilných aplikáciách oddelil čet a v apríli uviedol webovú verziu Messengera, v súčasnosti svojim používateľom umožňuje využívať Messenger už aj bez konta na Facebooku. čítať »
 
Fa­ce­book vás roz­poz­ná na fot­ke, aj keď vám ne­vid­no do tvá­re
Facebook predstavil na medzinárodnej konferencii Computer Vision Foundation nový systém rozoznávania osôb na fotografiách. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter