Turistické mapy online a zadarmo

Internetový magazín HIKING.SK od 2. júla 2007 spúšťa webovú stránku http://www.turistickamapa.sk. Na stránke sú turistické mapy celého Slovenska v mierke 1 : 50 000. Ide o unikátny projekt tohto druhu na Slovensku. Mapový podklad poskytla spoločnosť SHOCart, s.r.o., priebehy turistických chodníkov pochádzajú z databázy HIKING.SK, ktorá je pravidelne aktualizovaná na základe podnetov čitateľov. Služba je bezplatná a je určená všetkým používateľom internetu.

Zdroj: HIKING.SKOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Goog­le vás zba­ví až po­lo­vi­ce rek­lám na webe. Te­da ak za to za­pla­tí­te.
Ak patríte medzi používateľov, ktorí sú alergickí na všadeprítomnú reklamu na webe, možno oceníte novú službu, s ktorou prišiel Google. čítať »
 
Goog­le sa stal vir­tuál­nym ope­rá­to­rom, chce re­vo­lú­ciu v ce­nách za mo­bil­né vo­la­nia aj dá­ta
Veľa amerických zákazníkov je nespokojných s pôsobením ich súčasného mobilného operátora. Sťažujú sa na zlú zákaznícku podporu, nízku rýchlosť prenosu dát a pod. čítať »
 
IKEA: Poz­ri­te si vi­deo, ako bu­de vy­ze­rať ku­chyn­ský stôl v ro­ku 2025
IKEA sa rozhodla nasledovať príklad Microsoftu či Googlu. V rámci projektu Concept Kitchen 2025 natočila futuristické video o tom, ako by mohol vyzerať inteligentný kuchynský stôl o desať rokov. čítať »
 
Vy­hľa­dá­vač Goog­lu náj­de váš stra­te­ný te­le­fón
Svoj stratený telefón či tablet s Androidom ste mohli nájsť doteraz vďaka správcovi androidového zariadenia. čítať »
 
Poz­ri­te si vi­deo, kto­ré ohú­ri­lo náv­štev­ní­kov na GDC 2015
Crytek, nemecká spoločnosť sústreďujúca sa na vývoj videohier, ohromila návštevníkov tohtoročnej Game Developers Conference (GDC). čítať »
 
Goog­le up­ra­vu­je Pa­ge­Rank, zvý­hod­ne­né bu­dú strán­ky s mo­bil­nou ver­ziou
Stále viac ľudí používa na prístup na internet mobilné zariadenia. A títo používatelia chcú pri vyhľadávaní získať čo najrelevantnejšie a najaktuálnejšie. čítať »
 
Pre­čí­taj­te si 10 naj­lep­ších vý­ro­kov ot­ca Fa­ce­boo­ku Mar­ka Zuc­ker­ber­ga
Pred jedenástimi rokmi býval na internáte Harvardovej univerzity, dnes jeho osobný majetok dosahuje hranicu 34 miliárd USD. čítať »
 
Fo­to­ga­lé­ria: 17 sil­ných ob­ra­zov ni­či­vé­ho ľud­ské­ho sna­že­nia
Nie je nijaké tajomstvo, že využívanie a ťažba zdrojov našej planéty neustále rastie a zrýchľuje sa rekordným tempom. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter