Turistické mapy online a zadarmo

Internetový magazín HIKING.SK od 2. júla 2007 spúšťa webovú stránku http://www.turistickamapa.sk. Na stránke sú turistické mapy celého Slovenska v mierke 1 : 50 000. Ide o unikátny projekt tohto druhu na Slovensku. Mapový podklad poskytla spoločnosť SHOCart, s.r.o., priebehy turistických chodníkov pochádzajú z databázy HIKING.SK, ktorá je pravidelne aktualizovaná na základe podnetov čitateľov. Služba je bezplatná a je určená všetkým používateľom internetu.

Zdroj: HIKING.SKOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Rus­kej Wiki­pé­dii hro­zí za­blo­ko­va­nie. Dô­vo­dom je prís­pe­vok o ha­ši­ši
Ruský cenzúrny orgán Roskomnadzor, ktorý má za úlohu kontrolovať obsah médií, upozornil na jednu zo stránok internetovej encyklopédie Wikipédia. čítať »
 
Ma­py.cz spus­ti­li plá­no­vač vo­dác­kych trás na Slo­ven­sku
Mapy.cz pridali ďalšiu novinku pre Slovensko. K leteckým snímkam najnovšie pribudla beta verzia plánovača vodáckych trás. čítať »
 
Zuc­ker­berg o re­kor­de: V pon­de­lok sa na Fa­ce­book pri­po­ji­lo vy­še mi­liar­dy ľu­dí
Počet ľudí, ktorí sa v priebehu jedného dňa pripojili na sociálnu sieť Facebook, prvýkrát prekročil miliardu. Informoval o tom v noci nadnes spoluzakladateľ spoločnosti Facebook Mark Zuckerberg. čítať »
 
Čes­ká spo­loč­nosť CDN77 ako pr­vá na sve­te na­sa­di­la HTTP/2. Má vý­raz­ne zrý­chliť na­čí­ta­nie webu
Protokol HTTP/2 je vo svete zatiaľ v testovacej verzii. No česká spoločnosť CDN77 je prvý poskytovateľ CDN (Content Delivery Network), ktorý ho spustil do ostrej prevádzky. čítať »
 
V Ne­mec­ku má byť zdie­ľa­nie fo­tiek je­dál na so­ciál­nych sie­ťach ile­gál­ne
Ak aj vy patríte k tým, ktorí sa svojim facebookovým či instagramovým priateľom radi pochvália fotografiou chutne vyzerajúceho jedla, ktoré sa akurát chystajú zjesť, majte sa na pozore. čítať »
 
Kim Kar­das­hian je naj­sle­do­va­nej­šou ce­leb­ri­tou na In­stag­ra­me
Kim Kardashian sa stala najsledovanejšou celebritou na Instagrame po tom, čo jej oficiálny profil prekonal v noci z 24. na 25. augusta hranicu 44 miliónov sledujúcich fanúšikov. čítať »
 
Fa­ce­book re­di­zaj­nu­je Poz­nám­ky, chce z nich uro­biť blo­go­va­ciu plat­for­mu
Poznámky (Notes) je jedna zo špeciálnych funkcií Facebooku, ktorú doposiaľ málokto používal. Umožňuje písať dlhšie príspevky a trochu ich aj formátovať. čítať »
 
Goog­le pod­ľa vzo­ru slu­žieb Sky­pe a Mes­sen­ger vy­dal sa­mos­tat­né webo­vé Han­gouts
Podobne ako Facebook Messenger či Skype aj služba Google Hangouts má vlastnú špecializovanú internetovú stránku hangouts.google.com. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter