Téma:

Umelá inteligencia dosiahla v teste úroveň štvorročného dieťaťa
Dnešné počítače sú čoraz lepšie pripravené na špecifické úlohy - dokážu hrať šach, rozpoznávať obrázky, robiť zložité komutácie. Ale všeobecná inteligencia je zvyčajne ich slabá stránka.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Tvorca Androidu tvrdí, že Skynet v najbližších 20 rokoch nehrozí

Keď Andy Rubin, tvorca mobilného operačného systému Android, minulý rok opustil Google, rozhodol sa zamerať na ďalšiu fázu computingu - na umelú inteligenciu. Investoval 300 miliónov dolárov do startupového inkubátora Playground.


13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Disney navrhol maľovanky pre deti. Po vyfarbení sa prebudia k životu
Revolučné 3D maľovanky 21. storočia sú na svete. Prišla s nimi spoločnosť Disney. Od klasických maľovaniek na pohľad takmer nelíšia, ak však nad ne umiestnite smartfón či tablet s prislúchajúcou aplikáciou, postavičky na nej akoby zázrakom ožijú.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Ako lego: Vyskladajte si ideálne inteligentné hodinky podľa seba

Ste majiteľom inteligentných hodiniek, no ostali ste sklamaný z ich výdrže batérie? Chýba vám GPS? Alebo máte problém s indukčným napájaním? Novinka s názvom Blocks vás potom istotne poteší.


13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Namiešajte si koktail ako profesionál. Stačí na to kúzelná tyčinka MixStik

Ste fanúšikom miešaných nápojov? Radi organizujete večierky či oslavy pre svojich známych a priateľov? Táto vychytávka z vás urobí v priebehu sekundy profesionálneho barmana.


13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Drone’n'Base: Prvá spoločenská hra s dronmi pochádzajúca zo Slovenska

Tím, skladajúci sa zo šiestich slovenských vývojárov, vytvoril zábavnú spoločenskú hru s názvom Drone'n'Base. Úlohou jej hráčov je ovládať malé drony a podľa typu zvolenej hry s nimi buď pretekať, alebo strieľať.


13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
VEDA: STU otvorila Centrum pre nanodiagnostiku
Slovenská technická univerzita (STU) v Bratislave otvorila Centrum pre nanodiagnostiku s prístrojmi, ktoré sú jedinečné v krajinách V4.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Falošné android aplikácie našli spôsob, ako obísť ochrannú technológiu Googlu
ESET analyzoval falošné android aplikácie, ktoré sa nachádzali priamo v digitálnom obchode Google Play. V ľuďoch vzbudzovali dojem, že obsahujú cheaty do obľúbených hier a za jediný mesiac boli nainštalované viac než 200-tisíc krát.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Automobilky prevezmú zodpovednosť za nehody spôsobené autonómnymi vozidlami, ale nie za hacknutie
Kým sa samostatne jazdiace automobily dostanú do cestnej premávky, treba prekonať ešte viacero prekážok. Okrem vyriešenia technologických otázok treba určiť aj právny rámec na ich pohyb po verejných i súkromných komunikáciách.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Tenistky sa vďaka technike dostanú k hodnoteniu ich výkonu už počas zápasu
Ženská tenisová asociácia (WTA) a spoločnosť SAP vyvinuli softvér SAP Tennis Analytics pre trénerov. Vôbec po prvý raz tak v profesionálnom tenise budú mať hráčky a tréneri prístup k dátam o výkone v reálnom čase naživo počas zápasu.
13.10.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Windows 10 spravil na Steame masívny skok (1 prís­pev­kov)
gregor1985: Mám na mojom http://semilton.sk/computers/notebooks/notebooks/dell-inspiron-7737-i7-4510u-8gb-hdd-1tb-strieborn/ , Windows 8 pracoval lepšie ako...
 
Video: Pozrite sa na nový hoverboard Lexus Slide v akcii. Vie jazdiť aj nad vodou. (1 prís­pev­kov)
jeanniera18: Ribald pictures blog http://exgirlfriend.net.erolove.in/?dignity-adrianna sex videos gratis u tube sex live mom having sex video's olnine ho...
 
Windows 10 IoT Core je už dostupný pre Raspberry Pi 2 a MinnowBoard Max (3 prís­pev­kov)
Naleśniki: Witam Zobaczył by ktoś to wideo? https://youtube.com/watch?v=a_U-rh7blLQ - feromony męskie
 
HummingBoard-Gate – minipočítač pre IoT so 150 modulmi len za 50 dolárov (14 prís­pev­kov)
clarissalw2: My gay pictures http://blackgay.net.erolove.in/?profile.giovanni gay tshirts mitch hewer gay meet gay men gay statistics gay personal ads
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter