Téma:

Prieskum: Trh ERP na Slovensku v roku 2013
Redakcia magazínu Infoware uskutočnila v marci prieskum predaja podnikových informačných systémov (ERP) na slovenskom trhu v roku 2013. V rámci prieskumu boli oslovené obchodné zastúpenia zahraničných firiem pôsobiacich na Slovensku, predajcovia a implementátori ich produktov, systémoví integrátori či lokálni producenti ekonomických informačných systémov.
23.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
BYOD: Výhody, nutnosť, riziká, legislatíva, postup

23.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Tri roky medzi nami. Všetky aspekty za a proti

Téma BYOD (Bring Your Own Device) už nie je nová. Pomenovanie vzniklo v roku 2005. Skutočne však rezonuje na trhu IT až od roku 2011. No tri roky stačili na to, aby sa jasne vyprofilovali prínosy aj nevýhody.


23.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
BYOD: Nočná mora IT manažérov a administrátorov? Zakázať ho však nie je cesta
Kým v roku 2010 bolo 62 % mobilných pracovných zariadení firemných, dnes 63 % vlastnia zamestnanci. Dôvodom je väčšia ponuka a dostupnosť zariadení na trhu a možnosť rozhodnúť sa pre také, ktoré spĺňajú požiadavky zamestnanca a odrážajú jeho pracovné návyky.
23.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
BYOD: Výhody, riziká, legislatíva a postup

 


23.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Microsoft ešte stale poskytuje bezpečnostné záplaty pre Windows XP. Má to však háčik.
Hoci Microsoft odstrihol podporu pre Windows XP, aj naďalej bude poskytovať bezpečnostné záplaty pre veľkých podnikových používateľov, ktorí sú ochotní za takúto službu štedro zaplatiť.
23.04.2014 / Autor: Redakcia
 
Nástroj App Config vytvorí unikátne nastavenia pre každú Android aplikáciu zvlásť. Šikovné a užitočné.
Ak patríte medzi používateľov, ktorí neustále menia nastavenia telefónu v snahe maximalizovať výdrž batérie, utilitu App Config určite oceníte. Pre každú aplikáciu si pomocou nej vytvoríte profil a nastavenia sa pri prepínaní aplikácií budú meniť automaticky.
23.04.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Bezdrôtová nabíjačka ďalšej generácie nabije 40 telefónov naraz, do vzdialenosti až 4,5 metra
Dnešné bezdrôtové nabíjačky vyzerajú väčšinou ako podložky. Aby sa telefón nabil, zariadenie musí ležať priamo na nej. Toto obmedzenie bude o pár rokov minulosťou.
23.04.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Aj Intel má svoju verziu Raspberry Pi. Volá sa Minnowboard Max, beží na platforme x86 a stojí 99 dolárov (5 prís­pev­kov)
AnthonyTiz: Superb images, the color and depth of the images are breath-taking, they draw you in as though you are a component of the make-up. my website ...
 
Holandsko dalo zelenú neregistrovaným programovateľným SIM kartám. Budeme nezávislí od mobilného operátora? (8 prís­pev­kov)
MSPCityGirlsTiex: Hello felas! Any good ideas to visit in Minneapolis?
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter