Téma:

Je to tu: Zahrajte si Angry Birds 2
Fanúšikovia „nahnevaných vtáčikov", tešte sa. Kultová hra je momentálne dostupná na stiahnutie pre používateľov operačných systémov Android a iOS.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Canon ME20F-SH: Farebný full HD videozáznam aj v mimoriadne slabom osvetlení
Spoločnosť Canon uvádza na trh profesionálnu multifunkčnú videokameru ME20F-SH, ktorá dokáže zhotoviť plnofarebný videozáznam aj v prostrediach s mimoriadne slabým osvetlením.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Panasonic vyvinul kremíkový solárny článok s rekordnou efektivitou
Spoločnosť Panasonic oznámila, že vyvinula prototyp fotovoltického modulu s konverznou účinnosťou okolo 22,5 %. Doterajší rekord držal modul SunPower s účinnosťou 22,4 %.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Hornet ako náhrada za Tor. Výskumníci vyvíjajú lepšiu a rýchlejšiu anonymnú sieť
Tor, najväčšia a najznámejšia sieť s „cibuľovým routerom" na svete, ponúka značnú mieru anonymity na internete, preto je obľúbený medzi novinármi, disidentmi.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Plné ruky práce? Kúpte si SprintR a hrajte sa nohami
Spoločnosť Exis Interactive pracuje na VR ovládači SprintR. Na rozdiel od klasického herného ovládača sa bude ovládať nohou a uvoľní tak ruky hráča sústredeného na virtuálny zážitok poskytovaný VR headsetmi ako Oculus Rift, Vive či Morpheus.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Nový OnePlus 2 sa chce opäť vďaka výrazne nižšej cene stať „zabijakom vlajkových lodí“
Minulý rok bol predstavený smartfón OnePlus One, ktorý bol charakterizovaný ako veľký konkurent vtedajších špičkových modelov za nízku cenu.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Sluchovo postihnutým budú na Slovensku pomáhať on-line tlmočníčky
Ľudia so sluchovým postihnutím sa budú môcť od septembra dohovoriť na úradoch či u lekára prostredníctvom on-line tlmočníkov.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Nová funkcia na Facebooku – budete sa môcť charakterizovať hashtagmi

Zdá sa, že Facebook sa inšpiroval od LinkedIn a testuje novú funkciu - osobné tagy. Upozornil na to čitateľ webu The Verge a sociálna sieť to potvrdila.


31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Fio banka rozširuje ponuku o transparentný účet
Fio banka dopĺňa svoje portfólio produktov bez poplatkov o transparentný účet. Klienti si tak môžu založiť účet s viditeľnou transakčnou históriou na internete.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Qualcomm prišiel s bezdrôtovým nabíjaním pre smartfóny s kovovým telom
Doposiaľ sa výrobcovia mobilných telefónov a tabletov (zväčša značky Apple alebo HTC) museli rozhodnúť, či uprednostnia pevnejšie kovové telo.
31.07.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Levitujúce hoverboardy zažívajú rozmach. Jeden pripravuje aj automobilka Lexus (4 prís­pev­kov)
alexandrapv3: Unripe starkers pictures http://sexteacher.sexblog.pw/?micaela erotic breast feeding erotical nights erotic chatting erotic comic book film er...
 
Po hoverboarde už aj hoverbike. O lietajúcu motorku má záujem americká armáda (11 prís­pev­kov)
virgiesz16: Porn gay demeanour http://gay.adultgalls.com/?page-gino robert pattinson gay gay sax gay adoption uk gay internet dating bottom gay
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter