Téma:

Samsung ProXpress M4580FX

28.11.2014 / Autor: Redakcia PC REVUE
 
EP vyzýva na odstránenie bariér jednotného digitálneho trhu EÚ
Európsky parlament (EP) vyzval vo štvrtok členské štáty a Európsku komisiu (EK) na prelomenie bariér, ktoré obmedzujú rast jednotného digitálneho trhu EÚ.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
Školstvo: Minister Draxler ocenil slovenských vedcov
Minister školstva Juraj Draxler dnes v Banskej Štiavnici udelil vyznamenania za mimoriadny prínos v oblasti vedy a techniky - Cenu Samuela Mikovíniho.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
„Kanón na lososy“ má uľahčiť migráciu rýb
Pracovníci Agentúry pre životné prostredie v USA prišli s novým spôsobom, ako pomôcť lososom pri migrácii prekonať umelé prekážky, ako sú napr. hrádze, pri ich ceste proti prúdu.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
Prečo programátori radi pracujú v noci? Vysvetlenie vás možno prekvapí.
Vraví sa, že programátori sú stroje, ktoré menia kofeín na kód. A naozaj, ak sa spýtate programátora, kedy sa mu pracuje najlepšie, dostanete obyčajne odpoveď, že v noci.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
Foremay uviedol na trh prvý 8 TB disk SSD s rozhraním SATA 6 Gb/s
Foremay, výrobca diskov SSD známy predovšetkým svojimi priemyselnými modelmi a diskami na špeciálne použitie, uviedol svetovo prvé 4 TB a 8 TB disky SSD s rozhraním Serial ATA.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
Dohady: Preskočí Apple iPhone 6S a uvedie rovno iPhone 7?
Apple už tradične prináša svoje nové modely iPhonov v septembri, pričom jeden rok príde s významnou novinkou a ďalší rok uvedie menšiu aktualizáciu s označením S.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
Na 100 TB pevný disk si počkáme do roku 2025
Organizácia Advanced Storage Technology Consortium (ASTC) vydala roadmapu, podľa ktorej súčasný vývoj technológií nasvedčuje tomu, že pevného disku s kapacitou 100 TB sa dočkáme o desať rokov.
28.11.2014 / Autor: Martin Stančík
 
Sony chce radikálne inovovať hodinky. Mali by využívať elektronický atrament na celom tele.
Elektronický atrament sa využíva najmä v elektronických čítačkách kníh. Sony chce túto technológiu skombinovať s dnešným trendom - inteligentnými hodinkami.
28.11.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Ako na to: 5 trikov, ktoré ocení každý majiteľ smartfónu
Funkcie inteligentných telefónov nahrádzajú množstvo iných prístrojov a bez ich pomoci si už nevieme bežný deň ani predstaviť.
28.11.2014 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter