Téma:

Plastové vernostné karty nahrádza praktická aplikácia od Orangeu
Všetky vernostné karty v elektronickej forme na jednom mieste v praktickej aplikácii sú od dnešného dňa realitou pre všetkých zákazníkov Orangeu.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Zmena obsahu textu na Wikipédii vás vyjde draho
Existuje o vás alebo o vašej firme článok na Wikipédii? Nepáči sa vám, čo píše o vašej osobe táto internetová encyklopédia?
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Vyšla aktualizovaná beta verzia Office 2016. Môžete si ju vyskúšať zadarmo
Microsoft vydal druhú veľkú aktualizáciu beta verzie kancelárskeho balíka Office 2016, ktorá prináša množstvo nových funkcií.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Sonda New Horizons odfotila na Plute štyri tmavé škvrny
Vesmírna sonda New Horizons odhalila na trpasličej planéte Pluto štyri tmavé škvrny, z ktorých každá má priemer približne 500 kilometrov.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Čínsky výrobca sľubuje smartfón s batériou, ktorá vydrží týždeň
Čínska spoločnosť Oukitel oznámila, že vyvíja smartfón, ktorý bude obsahovať kompaktnú 10 000 mAh batériu. Tá by mala na jedno nabitie umožniť používanie telefónu celý týždeň.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Google musel opraviť aplikáciu, ktorá označovala černochov za gorily
Americká internetová spoločnosť Google musela zmeniť nastavenie svojej novej aplikácie Google Photos po tom, ako tento softvér určený na triedenie digitálnych fotografií pomocou identifikácie tvárí označil dvojicu mladých Afroameričanov výrazom "gorily".
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Nový vesmírny superfotoaparát pomôže objasniť zrýchľovanie rozpínania vesmíru
Vieme, že vesmír sa rozpína zrýchľujúcim sa tempom, no je stále záhadou, čo tento rast spôsobuje. Asi najpravdepodobnejšie vysvetlenie je pôsobenie zvláštnej sily, nazývanej aj „temná energia".
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Nový algoritmus rozpozná nahotu na fotografii. Vyskúšajte to!
Vývoj algoritmov sa zdokonaľuje zo dňa na deň. Len prednedávnom prišiel Facebook s novým algoritmom, ktorý dokáže rozpoznať človeka na fotografii.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Výdavky na IT klesnú podľa Gartneru na 3,5 bilióna dolárov
Výdavky na IT v tomto roku medziročne klesnú o 5,5 % na 3,5 bilióna USD. Predpokladá to analytická spoločnosť Gartner. Analytici pripisujú pokles predovšetkým stále posilňujúcemu americkému doláru.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Preverte svoje schopnosti. Vyskúšajte prvý certifikovaný IQ test
Určite ste si aspoň raz v živote zo zvedavosti otestovali svoju inteligenciu. Najnovšie máte možnosť vyskúšať si IQ test, ktorý nielen preverí vaše inteligenčné schopnosti.
06.07.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Po hoverboarde už aj hoverbike. O lietajúcu motorku má záujem americká armáda (7 prís­pev­kov)
penelopeok69: Pretty tranny http://dickgirl.replyme.pw/?blog.emilie seamale sex tranies.com freeshemale movie shemalevideos.com shemale
 
Levitujúce hoverboardy zažívajú rozmach. Jeden pripravuje aj automobilka Lexus (4 prís­pev­kov)
alexandrapv3: Unripe starkers pictures http://sexteacher.sexblog.pw/?micaela erotic breast feeding erotical nights erotic chatting erotic comic book film er...
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter