Téma:

Nový bezstratový obrazový formát FLIF je úspornejší ako PNG či WebP

Každý nový obrazový formát sa snaží zmeniť spôsob, ako sa obrázky a fotografie ukladajú a zdieľajú. Napríklad v roku 2010 nový formát Googlu WebP sľuboval zrýchliť web tým, že zmenší veľkosť obrazových súborov bez toho, aby to nepriaznivo ovplyvnilo ich kvalitu.


07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Firma Elona Muska má solárny panel s rekordnou účinnosťou
Spoločnosť SolarCity oznámila, že zhotovila najefektívnejší strešný solárny panel na svete, ktorého účinnosť presahuje 22 %.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Etickí hackeri vyrobili dobrý „malvér“, ktorý robí smerovače bezpečnejšími
Zdá sa, že ostražitým etickým hackerom leží na srdci naša bezpečnosť. Vyvinuli totiž „malvér" zameraný na zariadenia pre internet vecí a niektoré routery, ktorý ich urobí bezpečnejšími.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Predaj tabletov klesá. Až 21 % používateľov by ho nahradilo zariadením s klávesnicou
Analytická spoločnosť Gartner v rámci odhadu vývoja trhu s osobnými počítačovými zariadeniami uvádza, že počet predaných nových tabletov výrazne klesne.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Strone Roam vás zbaví mastných účtov za roaming

Spoločnosť Strone Technology spustila na portáli Indiegogo kampaň na financovanie zariadenia Strone Roam, ktoré ponúka jednoduchý, cenovo dostupný a pohodlný spôsob, ako sa vyhnúť šoku z faktúry od mobilného operátora po pobyte v zahraničí.


07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Google zmenil meno. Teraz sa obchoduje pod značkou Alphabet
Druhý október tohto roka bol pre Google posledným dňom bez materskej spoločnosti. Po uzavretí trhov v piatok večer sa totiž spoločnosť premenovala na Alphabet a pod týmto menom sa obchoduje od pondelkového rána.
07.10.2015 / Autor: ComputerWorld
 
Zlepšené poznámky na Facebooku štartujú nový spôsob blogovania
O snahe Facebooku, aby šírený obsah vznikal v čo najväčšej miere priamo na sociálnej sieti a postupne eliminoval linkovanie na vonkajšie zdroje, sa možno presvedčiť na vlastné oči.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
YouTube chystá nový formát produktovej reklamy
Spoločnosť YouTube si nechala vypracovať výskum, z ktorého nakoniec vyplynulo, že v porovnaní so stavom pred 10 rokmi trávia ľudia na YouTube o 44 % viacej času.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Nemecké automobilky môžu prevziať mapovú službu HERE
Konzorcium nemeckých automobiliek Daimler, Audi, BMW môže od spoločnosti Nokia prevziať jej divíziu mapových služieb HERE.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: TRANSCEND predstavuje novú radu serverových pamäťových modulov DDR4
Firma Transcend zavádí do nabídky novou řadu serverových paměťových modulů DDR4 DRAM. Moduly byly podrobeny přísným zkouškám, aby splnily požadavky průmyslových počítačů (IPC) a systémů používaných v průmyslové automatizaci a lékařských zařízeních.
06.10.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Windows 10 spravil na Steame masívny skok (1 prís­pev­kov)
gregor1985: Mám na mojom http://semilton.sk/computers/notebooks/notebooks/dell-inspiron-7737-i7-4510u-8gb-hdd-1tb-strieborn/ , Windows 8 pracoval lepšie ako...
 
Video: Pozrite sa na nový hoverboard Lexus Slide v akcii. Vie jazdiť aj nad vodou. (1 prís­pev­kov)
jeanniera18: Ribald pictures blog http://exgirlfriend.net.erolove.in/?dignity-adrianna sex videos gratis u tube sex live mom having sex video's olnine ho...
 
Windows 10 IoT Core je už dostupný pre Raspberry Pi 2 a MinnowBoard Max (3 prís­pev­kov)
Naleśniki: Witam Zobaczył by ktoś to wideo? https://youtube.com/watch?v=a_U-rh7blLQ - feromony męskie
 
HummingBoard-Gate – minipočítač pre IoT so 150 modulmi len za 50 dolárov (14 prís­pev­kov)
clarissalw2: My gay pictures http://blackgay.net.erolove.in/?profile.giovanni gay tshirts mitch hewer gay meet gay men gay statistics gay personal ads
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter