Téma:

Oblečenie s aerogélom vás ochráni pred extrémne nízkymi teplotami. Aj -200 °C

Patríte k milovníkom zimných športov, ktorých od vykonávania obľúbenej činnosti neodradí ani drsné počasie? Potom vás istotne zaujme nový druh oblečenia, vybavený špeciálnou aerogélovou vrstvou.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Stane sa z Pirate Bay najväčšia streamingová služba na svete?

Vďaka doplnku pre prehliadače Chrome, Firefox alebo Internet Explorer s názvom Torrenty-Time sa web The Pirate Bay premenil na najväčší svetový portál na streaming videa.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Do 5 rokov si možno pochutnáme na biotechnologickom mäse vypestovanom v laboratóriu

Startup s názvom Memphis Meats zo San Francisca sa chystá vyrábať širokú škálu mäsových výrobkov pripravovaných v laboratóriách určených na to.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
GoPro ukázal ďalšie úžasné video natočené jeho novým dronom Karma

Spoločnosť GoPro vydala video so zábermi zachytenými pomocou jej ohláseného nového dronu Karma. Americký freestylový lyžiar Bobby Brown a jeho priatelia ho vyskúšali v Aspene v Colorade.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Chyba 53 vyradí z používania iPhony opravované v neautorizovaných servisoch

Chybové kódy a vyskakujúce okná s varovaním už nie sú také hrozné ako pred desiatkami rokov. Vďaka vyhľadávaniu Googlu možno nájsť riešenie na ľubovoľnú chybu v počítači, smartfóne či hernom systéme.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Minipočítač ODROID C-2 podporuje 60 Hz 4K videovýstup a stojí len 40 dolárov

Výrobca Hardkernel predstavil ďalší svoj minipočítač na vývojárskej doske, ktorý chce konkurovať Raspberry Pi 2. ODROID C-2 je vybavený 64-bitovým procesorom so štyrmi jadrami ARM Cortex-A53, 2 GB RAM a gigabitovým eternetom.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Intel: Nové procesory budú pomalšie. Dôvodom je úspora energie

Popredný svetový výrobca mikroprocesorov Intel na čele so svojím viceprezidentom Williamom Holtom oznámil počas konferencie ISSCC v San Franciscu koniec éry neustáleho zrýchľovania čipov.


10.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Nové číslo PC REVUE už v predaji! Predplatiteľská súťaž o 136 cien v hodnote viac ako 15 000 EUR
V novom vydaní PC REVUE sme pre vás pripravili veľkú reportáž z veľtrhu CES, ktorá sa konala začiatkom januára už tradične v Las Vegas.
09.02.2016 / Autor: Redakcia PC REVUE
 
Pozor na výber kábla USB-C. Nesprávny totiž môže zničiť vaše zariadenie
Jedna z najväčších technologických noviniek uplynulého roka bol konektor USB Type-C. Prináša totiž prísľub, že sa môže stať jedinou vecou, ktorú použijeme na pripojenie našich zariadení, počnúc od monitorov cez telefóny až po počítače.
09.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Fujitsu uskutočnilo bezdrôtový prenos rekordnou rýchlosťou 56 Gb/s
Spoločnosť Fujitsu a Tokijský technologický inštitút dosiahli spojeným úsilím nový rekord v rýchlosti bezdrôtového prenosu.
09.02.2016 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter