Téma:

Spoločnosť riadená zákazníkmi
Priority vedúcich pracovníkov vo firmách sa menia a posúvajú sa zo zamerania na efektivitu a produktivitu k novému obsahu, kde prevláda priama spolupráca so zákazníkmi.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Tok dát priamo súvisí s financiami podniku
Náklady a výnosy. Príjmy a výdavky. Investície a ziskovosť. Pojmy skloňované vo všetkých pádoch. Aká je realita a budúcnosť využitia analýzy dát na finančné plánovanie podniku? Naozaj zlepšuje finančné toky?
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Manažujte riziká, v opačnom prípade budú ony manažovať vás!
Úlohou projektového manažéra pri riadení projektu je dodať projekt s ohľadom na tri jeho aspekty: kvalitu, čas a náklady. Inými slovami, zákazník musí dostať to, čo je obsahom zmluvy, a to v stanovenom termíne, pričom náklady na to vynaložené treba udržať v predpokladanej výške. Jednoduché, však?
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Licenčný manažment – nevyhnutnosť alebo luxus?

24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Governance IT – úvod do problematiky

24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Business Information Management: Kde sa začína a končí zodpovednosť biznisu za IT?
Na začiatok jeden príbeh z reálneho života. Po „úspešnom" nasadení administratívneho informačného systému prídete do kancelárie, kde chcete vybaviť svoju požiadavku. Administratívny pracovník preberie požiadavku a začne ju pomaly, ale isto nahrávať do nového informačného systému.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Riadenie bezpečnosti informácií podľa nových noriem
V októbri minulého roka vstúpila do platnosti revidovaná verzia dvojice noriem ISO/IEC 27001:2013 a ISO/IEC 27002:2013, ktoré zrušili a nahradili ich pôvodné vydanie z roku 2005.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Manažment portfólia zmien
V súčasnosti sú zmeny prakticky neustále. Organizácie, ktoré sa naučili, ako sa transformovať prostredníctvom efektívneho vodcovstva a strategického riadenia,majú väčšiu šancu prežiť a prosperovať.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Aj Intel má svoju verziu Raspberry Pi. Volá sa Minnowboard Max, beží na platforme x86 a stojí 99 dolárov (5 prís­pev­kov)
AnthonyTiz: Superb images, the color and depth of the images are breath-taking, they draw you in as though you are a component of the make-up. my website ...
 
Holandsko dalo zelenú neregistrovaným programovateľným SIM kartám. Budeme nezávislí od mobilného operátora? (8 prís­pev­kov)
MSPCityGirlsTiex: Hello felas! Any good ideas to visit in Minneapolis?
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter