Téma:

Test zariadení 2 v 1

19.12.2014 / Autor: Redakcia PC REVUE
 
IBM rozširuje podnikanie s cloudovými službami
Spoločnosť IBM so spoločnosťou Equinix Inc uzavrela dohodu, podľa ktorej vznikne deväť nových dátových centier v Austrálii, vo Francúzsku, v Japonsku, v Singapure, v Holandsku a taktiež v USA.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Prepusteným zamestnancom Panasonicu sľúbili pomoc
Vyše 440 zamestnancom spoločnosti Panasonic v Krompachoch, ktorí sa v januári začnú hlásiť ako nezamestnaní na úrade práce, po štvrtkovom stretnutí ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera a generálneho riaditeľa Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Róberta Šimončiča s predsedom OZ KOVO Emilom Machynom a ďalšími odborármi prisľúbili pomoc.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Symantec vyrobil špeciálne rifle, ktoré odolajú hackerským útokom

Spoločnosť Betabrand vyvinula spolupráci so spoločnosťou Symantec špeciálne rifle. Tie majú zabrániť „digitálnym vreckárom", aby pomocou elektronických zariadení naskenovali vašu kreditnú kartu alebo ukradli heslá.


19.12.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Inovácie na CES 2015: Levitujúci reproduktor a tlačiareň do vrecka
Už o niekoľko týždňov sa v Las Vegas začne veľtrh spotrebnej elektroniky CES 2015. Organizátor vyhlásil súťaž o najlepšiu inováciu (Best of Innovation).
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Jaguar pracuje na aute s „priehľadnou“ kapotou a na novom type navigácie
Začiatkom roka automobilka Jaguar Land Rover predstavila svoju unikátnu technológiu priehľadnej kapoty. V skutočnosti, samozrejme, kapota nie je priehľadná, ale na prednom nárazníku sú umiestnené kamery.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Facebook začal automaticky upravovať fotky zaslané z iPhonu

Facebook si berie príklad z Google+ a začal robiť automatické úpravy fotografií zaslaných do sociálnej siete z mobilných zariadení.


19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Obal na iPhone prináša stereozvuk z dvoch externých reproduktorov, obsahuje aj záložnú batériu
Obaly na iPhone s integrovanými reproduktormi či batériou sú veľmi populárne. Teraz však prišiel výrobca, ktorý spojil tieto dva doplnky do jedného produktu.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
TorrentLocker infikoval 40-tisíc systémov a zarobil státisíce eur
Kanadský tím výskumníkov bezpečnostnej spoločnosti ESET analyzoval rozšírený prípad škodlivého kódu, ktorý od majiteľov infikovaných zariadení požaduje výkupné.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Microsoft varuje: Chybná aktualizácia Windows 7 môže zabrániť budúcim aktualizáciám
Používateľom Windows 7 sa mohol pri automatickej aktualizácii nainštalovať chybný patch, ktorý vyvolá zmätok v softvéri.
19.12.2014 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

BLOGY: Aby sa z internetu nestal Skynet (1 prís­pev­kov)
Vladko: No, tak už nám chýba len ten Prvý a Tretí. . . . . .
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter