Téma:

ČR: ASUS rozširuje herné príslušenstvo Cerberus

ASUS představil herní klávesnici Cerberus, herní myš Cerberus a herní podložku pod myš Cerberus. Nové příslušenství z řady Cerberus se vyznačuje kvalitním zpracování, přesným ovládáním a ergonomickým provedením vhodným pro všechny typy hráčů.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Odkazprestarostu.sk dostupný už v 100 samosprávach

Slovenské samosprávy sú otvorenejšie v komunikácii so svojimi obyvateľmi, čo dokazuje narastajúci počet miest a obcí, ktoré používajú portál Odkazprestarostu.sk.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Slováci urobili takmer milión recenzií e-shopov, tie rozhodnú o najlepšom obchode

Vyše milión vlaňajších recenzií na portáli Heureka.sk rozhodne o e-shopoch, ktoré postúpia do finále súťaže ShopRoku. Zároveň možno o obľúbených e-shopoch aj hlasovať, svoj názor možno vyjadriť až do konca februára.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
TP-LINK na veľtrhu CES 2016 predstavil super rýchle bezdrôtové produkty pre digitálnu domácnosť

Spoločnosť TP-LINK, popredný svetový výrobca sieťových prvkov pre domácnosti a malé kancelárie, predstavila na veľtrhu spotrebnej elektroniky CES 2016 v americkom LasVegas zaujímavé novinky a koncepty, predovšetkým super rýchle Wi-Firoutery a zariadenia pre digitálnu domácnosť.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
V spoločnosti SOFTIP zavládla HAPPY HR

Aplikáciu SOFTIP HAPPY HR môžu od piatka využívať aj interní zamestnanci SOFTIPu. Spoločnosť sa tak rozhodla nielen využívať toto moderné webové riešenie na riadenie ľudských zdrojov vo firme, ale predovšetkým zbierať spätnú väzbu od vlastných pracovníkov, a tým ešte viac urýchliť jeho ďalší vývoj a zdokonaľovanie.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
ASUS spúšťa predaj svojich najnovších notebookov

Spoločnosť ASUS oznámila dostupnosť nových notebookov pre slovenský trh. Do predaja prichádzajú špičkové herné notebooky ASUS ROG G752 a ROG GL552 s 15,6- a 17,3-palcovými obrazovkami, procesormi Intel Skylake Core i7 6. generácie a najnovšími grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Epson predstavuje svoje najvýznamnejšie produkty

Na tohtoročnom ročníku ISE predstaví spoločnosť Epson niektoré zo svojich najviac pôsobivých produktov vo svojej histórii účasti na tejto výstave.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Canon pokračuje v úspešnom ťažení za uspokojovaním potrieb kancelárií a interných tlačových oddelení zajtrajška

Canon Europe, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznamuje nový rad čiernobielych multifunkčných zariadení pre vyťažené kancelárie a interné tlačové oddelenia.


05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
Apple zaplatí pokutu 625 mil. USD za nelegálne používanie technológií
Americká firma Apple musí spoločnosti VirnetX Holding zaplatiť za nelegálne používanie jej internetových bezpečnostných technológií viac ako 625 mil. USD.
05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
SK-NIC: Na Slovensku je viac ako 336-tisíc domén a najviac sa ich začína na písmeno S
Správca národnej domény .sk neustále eviduje trendy vo vývoji počtu domén. Z toho napríklad vidno, že za rok 2015 bolo zaregistrovaných až 21 595 tzv. prvoregistrácií. Pozrite si ďalšie štatistiky z kuchyne SK-NICu, a. s.
05.02.2016 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter