Téma:

Inovatívne ukladanie energie. Kanadský startup ju uskladňuje v obrích balónoch pod vodou
Začínajúca kanadská spoločnosť Hydrostor vyvinula kreatívne riešenie na uskladnenie energie, ktoré si vyžaduje v porovnaní s najlepšími súčasnými technológiami batérií len polovičné náklady.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
F.LUX: Aplikácia, ktorá vám šetrí zrak počas dlhých hodín práce na počítači
Pri práci s počítačom je najviac namáhaný zrak. Po hodinách pozerania do zapnutého monitora ostanú oči unavené a podráždené.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
Nový minipočítač Raspberry Pi Zero stojí len 5 dolárov
Britská spoločnosť Rasberry v týchto dňoch uviedla nový model svojho minipočítača, ktorý sa bude predávať iba za 5 dolárov. Je podstatne menší ako Raspberry Pi Model B.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
Najrýchlejšie rastúce spoločnosti na Slovensku
Diamanty slovenského biznisu, ktorých vyhlasovateľom je Enterprise Investors, rozdali už po siedmykrát ocenenie za najdynamickejšie rastúce malé a stredne veľké spoločnosti na Slovensku.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
Bitwalking dollars: Nová digitálna mena pre tých, ktorí chodia pešo

Peniaze sa dnes dajú zarobiť najrôznejšími spôsobmi. No možno vás prekvapí, že vám niekto zaplatí za každý prejdený krok. Práve to sľubuje nová aplikácia Bitwalking.


30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
DARPA chce ochrániť kritické infraštruktúry pred kybernetickým útokom
Hackeri v posledných rokoch niekoľkokrát prelomili ochranu vládnych agentúr v USA, preto sa DARPA rozhodla, že je najvyšší čas niečo s tým urobiť.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
Rodičia sa strachujú o deti na internete, ESET vydáva mobilnú aplikáciu na ich ochranu
ESET vydáva aplikáciu ESET Parental Control pre Android, ktorá rodičom pomáha chrániť deti počas toho, ako cez svoj telefón alebo tablet preskúmavajú on-line svet.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
Vynález pre všetkých zábudlivcov: Asistent Hiku vám pomôže pri nákupoch
Stáva sa vám, že pri vstupe do obchodu zistíte, že ste si lístok s poznámkami náhodou nechali doma? Alebo pri vykladaní nákupu z tašky zakaždým prídete na to, koľko vecí ste vlastne zabudli kúpiť? Nezúfajte. S malým pomocníkom Hiku sa vám to viac udiať nemusí.
30.11.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Windows 10 spravil na Steame masívny skok (1 prís­pev­kov)
gregor1985: Mám na mojom http://semilton.sk/computers/notebooks/notebooks/dell-inspiron-7737-i7-4510u-8gb-hdd-1tb-strieborn/ , Windows 8 pracoval lepšie ako...
 
Apple predstavil nový Magic Keyboard, Magic Mouse 2 a Magic Trackpad 2 (3 prís­pev­kov)
kathryntp18: Latin ladyboys http://asianladyboy.erolove.in/?post.amina shemail sex clip ebony shemaled shemails.com shemaleporn shemail sex
 
HummingBoard-Gate – minipočítač pre IoT so 150 modulmi len za 50 dolárov (14 prís­pev­kov)
clarissalw2: My gay pictures http://blackgay.net.erolove.in/?profile.giovanni gay tshirts mitch hewer gay meet gay men gay statistics gay personal ads
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter