Téma:

Bojlery majú zbytočne vysokú spotrebu. Aquanta ju zoptimalizuje a povie vám koľko stojí jedno sprchovanie

Aquanta je inteligentný senzor, ktorý pripojíte k bojleru. Cez Wi-Fi komunikuje s internetom, meria teplotu vody a optimalizuje spotrebu energie.


23.10.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Bluesmart je hightech kufor. Odváži sa, nestratí sa, komunikuje cez smartfón a ešte ho aj dobije

Dnešným trendom sú veci, ktoré majú prívlastok „inteligentný". Preto skupina PhD študentov vymyslela moderný kufor, ktorý ponúka viacero inteligentných funkcií.


23.10.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Skype pre WP je rýchlejší a umožňuje kreslenie

Microsoft aktualizoval aplikáciu Skype pre Windows Phone, zlepšil jej výkon a pridal nové funkcie.


23.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Skladateľná kvadrokoptéra PlexiDrone unesie kameru GoPro a letí rýchlosťou 70 km/h
Pre bežných spotrebiteľov sú vo všeobecnosti k dispozícii dve verzie dronov - ľahko ovládateľné kvadrokoptéry s obmedzenou funkčnosťou alebo ťažšie a drahé verzie so zložitou obsluhou.
23.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Máte pomalý eternet? Už sa pracuje na vyšších rýchlostiach
Na nedávnom stretnutí Ethernet Alliance Technology Exploration Forum sa diskutovalo o technických podrobnostiach týkajúcich sa nových eternetových štandardov, ktoré ponúknu širokú škálu podporovaných rýchlostí.

23.10.2014 / Autor: Martin Stančík
 
LG G Watch R budú najdrahšie smart hodinky s Android Wear
Minulý týždeň uviedla spoločnosť LG na trh v Južnej Kórei druhú generáciu svojich inteligentných hodiniek G Watch R s okrúhlym displejom, ktoré boli prezentované na berlínskom veľtrhu IFA a v prvom novembrovom týždni by mali doraziť na európsky trh.
23.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Bezpečnosť je proces, nie jednorazová akcia
Palo Luka je technologický riaditeľ antivírusovej a bezpečnostnej spoločnosti ESET. Na túto funkciu prešiel v januári 2011.

23.10.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Maďarsko chce zdaniť prenos dát cez internet, 150 forintov za každý GB
Maďarská vláda plánuje zaviesť novú daň za prenos dát cez internet. Vyplýva to z návrhu daňového zákona pre rok 2015, ktorý parlamentu predložila v utorok večer.
23.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Telefóny Nokia skončia, ponesú značku Microsoft Lumia
Microsoft odhalil svoje plány na premenovanie smartfónov Nokia Lumia na Microsoft Lumia. Ide tak o snahu vytlačiť pôvodnú značku, ktorú softvérový gigant pre mobily od akvizície fínskeho výrobcu telefónov používal.

23.10.2014 / Autor: Albert Ryba
 
Recenzia: Psychowalkman MindPlace Kasina
Psychowalkan je zariadenie, ktoré vám umožní sústrediť sa na konkrétnu činnosť alebo na druhej strane vám pomôže pri relaxe. Je to teda audiovizuálne stimulačné zariadenie, ktoré pomáha dosiahnuť vami stanovený cieľ.
23.10.2014 / Autor: Ondrej Macko
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter