Téma:

Vesmír: Sonda Curiosity zaznamenala prítomnosť metánu na Marse
Vesmírna sonda Curiosity amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) potvrdila v atmosfére Marsu prítomnosť metánu, ktorý by mohol predstavovať dôkaz o minulom alebo súčasnom živote na tejto planéte.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Goclever Insignia 800 Win – cenovo dostupný Windows tablet
Nová kategória lacných tabletov s operačným systémom Windows 8 bude ašpirovať na hit tohtoročných Vianoc. Na jeden z nich, model Goclever Insignia 800 Win, sme sa pozreli aj v redakcii.
17.12.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Na slovenskom gastronomickom trhu vzniká nový portál
Slovenská gastronómia má staronového hráča. Internetová spoločnosť Creative Web spustila v novembri nový projekt Bookio.sk. Ide o online rezervačný systém do reštaurácii.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Všetky informácie z vášho telefónu na zápästí
Pozrite sa, kto volá, píše sms, e-mail bez toho, aby ste sa dotkli telefónu. Chronos ECO hodinky od spoločnosti GoClever ticho vibrujú a zobrazia upozornenie o nových udalostiach, a to aj keď je telefón vypnutý.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
ČR: Nový operačný systém ReadyNAS 6.2 ponúka päť úrovní ochrany dát
ReadyNAS OS 6.2 rozšiřuje stávající možnosti ochrany dat, zjednodušuje používání domácích datových úložišť společnosti NETGEAR a přináší první automatické zálohování svého druhu i novou synchronizační aplikaci pro PC.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
ČR: InterSystems Česká republika s novým vedením
Společnost InterSystems, celosvětový poskytovatel vyspělých softwarových technologií, oznámila personální změny ve vedení společnosti.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Orange rozširuje svoju reklamnú kampaň aj do online prostredia
Reklamná kampaň Orangeu s kapelníkom Mariánom Čekovským má u divákov veľký úspech. Operátor ju preto rozširuje aj do online priestoru.
17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
Google predstavil tohtoročné globálne trendy vo vyhľadávaní

Spoločnosť Google zverejnila rebríčky tohtoročných globálnych trendov vo vyhľadávaní. V nich sú zoradené výrazy, o ktoré v roku 2014 najviac stúpol záujem v porovnaní s minulým rokom.


17.12.2014 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

BLOGY: Aby sa z internetu nestal Skynet (1 prís­pev­kov)
Vladko: No, tak už nám chýba len ten Prvý a Tretí. . . . . .
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter