Téma:

ČR: GAMDIAS EROS V2 s USB aj jack - Headset, ktorý si rozumie s každým zariadením
Společnost GAMDIAS na našem trhu uvedla novinku GAMDIAS EROS V2 elegantní herní headset, který si oblíbí jak hráči na PC tak i hráči na Playstation 4.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
ČR: Kamery spoločnosti Samsung Techwin boli integrované s VMS XProtect spoločnosti Milestone Systems
Oceňované síťové kamery společnosti Samsung Techwin založené na otevřené platformě WiseNetIII byly úspěšně integrovány se softwarem pro správu videa XProtect společnosti Milestone Systems.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
V San Franciscu začala výročná konferencia Oracle OpenWorld
Týždenná vzdelávacia akcia je určená pre zákazníkov aj partnerov spoločnosti Oracle z celého sveta. Vizionári tu diskutujú o inováciách a konvergencii technológií, hlavnými témami konferencie sú cloud, big data a integrované systémy.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
ČR: Tínedžeri prevolajú mesačne o 30 minút menej ako seniori. Komunikujú cez sociálne siete
Čeští teenageři v současnosti protelefonují měsíčně o průměrně 30 minut méně, než jejich prarodiče. Ke komunikaci přes mobil totiž užívají zejména sociální sítě, k čemuž využívá až 87 % teenagerů internet v mobilu.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Lenovo pripravené uzatvoriť akvizíciu serverovej divízie x86 spoločnosti IBM
Posilní sa pozícia spoločnosti Lenovo ako globálneho a diverzifikovaného lídra v oblasti technológií; zrýchli sa rozvoj podnikových a cloudových stratégií.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Viac ako päťdesiat percent Slovákov riskuje stratu svojich digitálnych spomienok
Súkromné fotografie, korešpondenciu a kontakty môže navždy stratiť viac ako polovica Slovákov. Prieskum spoločnosti Intel odhalil, že ľudia zálohujú dáta na svojich mobilných zariadeniach len sporadicky.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Zoo Bratislava ponúka držiteľom vybraných kariet MasterCard zľavy na vstup a ojedinelé zážitky
Držitelia prémiových a firemných kariet MasterCard s aktivovaným programom výhod ELITE a tí, ktorí majú Bratislavskú mestskú kartu, sa môžu v bratislavskej zoologickej záhrade tešiť nielen na zvýhodnené vstupné, ale aj na rôzne zážitkové balíčky vhodné predovšetkým predeti.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Nové notebooky ASUS N551 a N751
15,6 a 17,3-palcové notebooky ponúkajú zábavu v štýlovom a elegantnom prevedení s IPS displejom s rozlíšením až do Full HD, exkluzívnym zvukom SonicMaster Premium a hernou grafickou kartou.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Kaspersky Lab – aktuálne štatistiky kybernetických hrozieb na Slovensku
Na to, aby bolo možné čeliť týmto kybernetickým hrozbám, potrebujú mať firmy efektívne a jednoducho spravovateľné bezpečnostné riešenie, ako napríklad Kaspersky Endpoint Security for Business, ktoré by pokrylo všetky možné riziká v rámci ich IT štruktúry, ako aj zavedené bezpečnostné pravidlá, ktoré sú jasné, a ktoré zamestnanci dodržiavajú.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
Cisco uvádza prvý firewall, ktorý chráni aj pred nedokumentovanými hrozbami
Nová generácia firewallov prináša kombináciu technológií Cisco ASA a FirePOWER s novou generáciou Intrusion Prevention System a Advanced Malware Protection. Vďaka tomu dokáže ako prvý firewall na trhu ochrániť aj pred hrozbami nultého dňa.
30.09.2014 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter