Téma:

Creative uvádza Creative SB Blaze: Výkonné herné slúchadlá s mikrofónom určené pre skutočných hráčov
Slúchadlá SB Blaze sú špeciálne navrhnuté tak, aby poskytovali presne to, čo hráči vyžadujú: výkonný zvuk, krištáľovo čistú komunikáciu a pohodlie aj pri dlhšom používaní.
02.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Najväčší herný turnaj na Slovensku láme rekordy
V Bratislave, 24. septembra 2015-TPD Y-Games spustil registráciu na najbližšiu edíciu turnaja s názvom TPD Winter Challenge.
02.10.2015 / Autor: PR
 
CorelDraw Graphics Suite X7
Corel vydal 17. edíciu svojho balíka nástrojov na grafiku už pred viac ako rokom, nám sa pre absenciu lokálneho zastúpenia podarilo dostať k testovacej verzii až teraz. Základné funkcie vám nebudeme podrobne predstavovať, keďže sme sa po minulé roky dosť podrobne venovali jeho predchodcom, zameriame sa novinky.
02.10.2015 / Autor: Martin Drobný
 
Cloudová kamera TP-Link NC-200
Spoločnosť TP-Link, známa produkciou komunikačného hardvéru, má vo svojom portfóliu aj cloudovú kameru NC-200, ktorá je pomerne jednoduchá, no použitím univerzálna.
02.10.2015 / Autor: Peter Vnuk
 
WorldPenScan X
Prednedávnom sme zaznamenali úspech spoločnosti Pen Power na Kickstarteri. Podarilo sa jej získať potrebnú sumu peňazí na realizáciu najnovšieho projektu WorldPenScan X.
02.10.2015 / Autor: Martin Žák
 
ZyXEL HD Powerline Adapter
Ak poznáte situáciu, keď musíte na káblové pripojenie ľubovoľného zariadenia na internet vŕtať diery do stien a inštalovať káble a lišty, asi ste sa už zamýšľali nad tým, či neexistuje elegantnejšie riešenie.
02.10.2015 / Autor: Peter Vnuk
 
Toshiba by mohla prepúšťať v problémových divíziách
Spoločnosť Toshiba by mohla prepúšťať zamestnancov v divíziách domácich spotrebičov, televízorov a počítačov, keďže tieto oblasti nie sú pre japonskú spoločnosť ziskové.
02.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Nielen lekári, aj IT-čkári zachraňujú životy
Nástup nových technológií mení aj zdravotníctvo. Keď v Dánsku ide k pacientovi sanitka, zdravotník získa prvé informácie o ňom ešte skôr, ako ho uvidí.
02.10.2015 / Autor: Redakcia
 
TP-LINK predstavuje bezdrôtovú cloudovú kameru NC220 s nočným videním
Spoločnosť TP-LINK, popredný svetový dodávateľ bezdrôtových sieťových produktov pre domácnosti a malé firmy, uvádza na slovenský trh cloudovú kameru NC220 s možnosťou dennej i nočnej prevádzky.
02.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Aktualizácie Android 5.1 pre Honor 6 a 6+ zadarmo
Značka mobilných telefónov a príslušenstva Honor pripravila dôležitý update softvéru pre dva zo svojich smartfónov, Honor 6 a Honor 6+.
02.10.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Windows 10 spravil na Steame masívny skok (1 prís­pev­kov)
gregor1985: Mám na mojom http://semilton.sk/computers/notebooks/notebooks/dell-inspiron-7737-i7-4510u-8gb-hdd-1tb-strieborn/ , Windows 8 pracoval lepšie ako...
 
Video: Pozrite sa na nový hoverboard Lexus Slide v akcii. Vie jazdiť aj nad vodou. (1 prís­pev­kov)
jeanniera18: Ribald pictures blog http://exgirlfriend.net.erolove.in/?dignity-adrianna sex videos gratis u tube sex live mom having sex video's olnine ho...
 
Windows 10 IoT Core je už dostupný pre Raspberry Pi 2 a MinnowBoard Max (3 prís­pev­kov)
Naleśniki: Witam Zobaczył by ktoś to wideo? https://youtube.com/watch?v=a_U-rh7blLQ - feromony męskie
 
HummingBoard-Gate – minipočítač pre IoT so 150 modulmi len za 50 dolárov (14 prís­pev­kov)
clarissalw2: My gay pictures http://blackgay.net.erolove.in/?profile.giovanni gay tshirts mitch hewer gay meet gay men gay statistics gay personal ads
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter