Téma:

Riadenie bezpečnosti informácií podľa nových noriem
V októbri minulého roka vstúpila do platnosti revidovaná verzia dvojice noriem ISO/IEC 27001:2013 a ISO/IEC 27002:2013, ktoré zrušili a nahradili ich pôvodné vydanie z roku 2005.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Manažment portfólia zmien
V súčasnosti sú zmeny prakticky neustále. Organizácie, ktoré sa naučili, ako sa transformovať prostredníctvom efektívneho vodcovstva a strategického riadenia,majú väčšiu šancu prežiť a prosperovať.
24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Ako (ne)implementovať procesy ITSM (ITIL)

24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
SAP na DB2? Ideálna kombinácia

24.04.2014 / Autor: Redakcia Infoware
 
Banana Pi – prichádza výkonnejší brat Raspberry Pi s dvojjadrovým procesorom
Ponuka miniatúrnych počítačov na trhu je dosť široká, no medzi najobľúbenejšie stále patrí Raspberry Pi, uvedený už pred niekoľkými rokmi. A to aj napriek tomu, že zďaleka to nie je najvýkonnejší model.
24.04.2014 / Autor: Redakcia
 
Špeciálny sprej dodá telefónu odolnosť voči vode a škrabancom
Nový projekt na portáli Kickstarter prezentuje jednoduchý spôsob, ako spraviť telefón odolným voči vode. Zariadenie stačí postriekať špeciálnym sprejom.
24.04.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Výroba Samsung Galaxy S5 stojí podľa IHS iSuppli 256 dolárov, čo je viac, ako stojí Apple iPhone
Vďaka demontáži uskutočnenej v rámci prieskumu spoločnosti IHS iSuppli už vieme, z akých komponentov sa skladá nový smartfón Samsungu Galaxy S5.
24.04.2014 / Autor: Redakcia
 
Tri mýty o verejných cloudoch, brániace ich adopcii
Množstvo firiem sa stále z princípu vyhýba verejným cloudom. Často je to však pre nedostatočné informácie a skreslené predstavy, a nie na základe reálnych faktov.
24.04.2014 / Autor: Albert Ryba
 
Inteligentné hodinky od LG budú mať vždy zapnutý displej a počúvať na povely
LG prezentuje svoje inteligentné hodinky prostredníctvom vynovenej webovej stránky. Tá prináša niekoľko nových informácií o tom, čo hodinky ponúknu. 

24.04.2014 / Autor: Roman Kadlec
 
Facebook upozorní na priateľov v blízkosti
Používatelia sociálnej siete Facebook budú už čoskoro môcť prijímať vo svojej mobilnej aplikácii informácie o tom, ktorí ich priatelia sa práve nachádzajú v blízkosti.
24.04.2014 / Autor: Martin Stančík
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Aj Intel má svoju verziu Raspberry Pi. Volá sa Minnowboard Max, beží na platforme x86 a stojí 99 dolárov (5 prís­pev­kov)
AnthonyTiz: Superb images, the color and depth of the images are breath-taking, they draw you in as though you are a component of the make-up. my website ...
 
Holandsko dalo zelenú neregistrovaným programovateľným SIM kartám. Budeme nezávislí od mobilného operátora? (8 prís­pev­kov)
MSPCityGirlsTiex: Hello felas! Any good ideas to visit in Minneapolis?
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter