Téma:

SecTec prináša na slovenský trh CHECKMARX
Spoločnosť SecTec, a.s., distribútor s pridanou hodnotou pôsobiaci v oblasti IT, sa od septembra 2015 stal distribútorom bezpečnostného riešenia spoločnosti CHECKMARX pre slovenský trh.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
ASUS Transformer Book T100 Chi – výkonný notebook a praktický tablet
Spoločnosť ASUS rozširuje svoj rad Transformer Book o prémiový model T100 Chi. Chi predstavuje univerzálne zariadenie 2 v 1 - notebook s operačným systémom Windows, ktorý po odpojení klávesnice funguje ako tablet.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Slovenský mobilný operátor venuje 15-tisíc eur z rezervácie čísel ľuďom v núdzi
Až 15-tisíc eur sa podarilo vyzbierať novému mobilnému operátorovi za necelý deň od spustenia možnosti rezervácie vybraného čísla na jeho webstránke. 4ka celú sumu venuje na výzvy ľudí v núdzi na darcovskom portáli ĽudiaĽuďom.sk.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Avion dokončil sieť nabíjacích staníc v Česku a na Slovensku. Nasledovať budú CNG stanice.
Elektromobily si môžu v rekordnom čase nabiť zadarmo už aj návštevníci najväčšieho nákupného centra na Slovensku Avion Shopping Park v Bratislave.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: AOC predstavuje nové IPS monitor s asymetrickým stojanom
Společnost AOC, specialista na monitory, rozšiřuje svou nabídku řady Style o dva nové modely, které jsou potěchou pro oko, i když nejsou zrovna zapnuté.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: Energy Sistem uvádza novinky z oblasti prémiového zvuku
Společnost Energy Sistem, přední španělský výrobce spotřební elektroniky s důrazem na originalitu a design, rozšířila portfolio svých audio zařízení o dvě novinky prémiové třídy - bezdrátová sluchátka BT9 s prostorovým zvukem a 100W Hi-Fi reprobox Tower 8.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: Servodata odpredávajú divíziu distribúcie softvéru Redhat
Dalším krokem strategie společnosti Servodata, vedoucí k maximální koncentraci na poskytování profesionálních IT služeb a řešení, je prodej distribuční divize softwaru Red Hat společnosti Veracomp s.r.o.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Microsoft predstavil svoj prvý notebook Surface Book. Bude súperiť s MacBookom
Microsoft na včerajšej tlačovej konferencii predstavil notebook Surface Book. Ide o vôbec prvý notebook Microsoftu. Nie je to však len obyčajný laptop.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Nový bezstratový obrazový formát FLIF je úspornejší ako PNG či WebP

Každý nový obrazový formát sa snaží zmeniť spôsob, ako sa obrázky a fotografie ukladajú a zdieľajú. Napríklad v roku 2010 nový formát Googlu WebP sľuboval zrýchliť web.


07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
Firma Elona Muska má solárny panel s rekordnou účinnosťou
Spoločnosť SolarCity oznámila, že zhotovila najefektívnejší strešný solárny panel na svete, ktorého účinnosť presahuje 22 %.
07.10.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Windows 10 spravil na Steame masívny skok (1 prís­pev­kov)
gregor1985: Mám na mojom http://semilton.sk/computers/notebooks/notebooks/dell-inspiron-7737-i7-4510u-8gb-hdd-1tb-strieborn/ , Windows 8 pracoval lepšie ako...
 
Video: Pozrite sa na nový hoverboard Lexus Slide v akcii. Vie jazdiť aj nad vodou. (1 prís­pev­kov)
jeanniera18: Ribald pictures blog http://exgirlfriend.net.erolove.in/?dignity-adrianna sex videos gratis u tube sex live mom having sex video's olnine ho...
 
Windows 10 IoT Core je už dostupný pre Raspberry Pi 2 a MinnowBoard Max (3 prís­pev­kov)
Naleśniki: Witam Zobaczył by ktoś to wideo? https://youtube.com/watch?v=a_U-rh7blLQ - feromony męskie
 
HummingBoard-Gate – minipočítač pre IoT so 150 modulmi len za 50 dolárov (14 prís­pev­kov)
clarissalw2: My gay pictures http://blackgay.net.erolove.in/?profile.giovanni gay tshirts mitch hewer gay meet gay men gay statistics gay personal ads
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter