Téma:

Zisk spoločnosti Samsung v druhom kvartáli klesol
Spoločnosť Samsung Electronics zaznamenala v druhom kvartáli pokles čistého zisku o 4 % na 6,9 bil. juhokórejských wonov (KRW).
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Intel a Micron vynašli revolučnú pamäťovú technológiu 1000× rýchlejšiu ako SSD
Spoločnosti Intel a Micron včera predstavili technológiu 3D XPoint. Ide o nevolatilnú pamäť, ktorá má potenciál priniesť revolúciu do ktoréhokoľvek zariadenia.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Video: Microsoft uviedol Windows 10 na slovenský trh
Spoločnosť Microsoft včera v bratislavskom OC Avion uviedla na trh novú verziu Windows 10. O novinkách sme priniesli už množstvo článkov, takže len zhrnieme tie kľúčové inovácie.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Windows 10 je oddnes dostupný v 190 krajinách ako inovácia zadarmo
Spoločnosť Microsoft ohlásila, že Windows 10 sa stane dostupným už túto stredu v rámci bezplatnej inovácie alebo prostredníctvom nových PC a tabletov.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Tržby Facebooku rástli, čistý zisk klesol
Spoločnosť Facebook zaznamenala v druhom štvrťroku nárast príjmov, ktorý prekonal očakávania.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: Dimension Dáta sa vyjadruje k inštalácii softvéru proti hackerom vo vozoch Fiat Chrysler Automobile
Firma Fiat Chrysler Automobile (FCA) minulý pátek oznámila, že v USA stáhne z provozu 1,4 milionů vozů, aby nainstalovala software, který zabrání hackerům získat na dálku kontrolu nad motorem, volantem a jinými systémy ve vozech.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
IBM otvára nový Open Power Hub
Spoločnosť IBM otvorila v spolupráci s nadáciou OpenPOWER a partnermi nový OpenPOWER Hub na Vysokém učení technickém v Brne (VUT).
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
Polročné výsledky obchodu ČSOB Leasing s nárastom obratu o 11 %
Nárast obratu o 11% v medziročnom porovnaní na úroveň 201 mil. eur a výraznejší nárast obchodov najmä v druhom kvartáli roka, to sú hlavné výsledky hospodárenia spoločnosti ČSOB Leasing, dcérskej spoločnosti ČSOB Finančnej skupiny, v prvom polroku tohto roka.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
ČSOB skupina s rastúcim trendom predaja strategických produktov
ČSOB zaznamenala v roku 2015 rastúci trend v oblasti úverov na bývanie, spotrebiteľských úverov a úverov pre malých a stredných podnikateľov zabezpečených zárukou EIF, ale aj leasingových produktov.
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
ČR: Spoločnosť VMware oznámila hospodárske výsledky za 2. štvrťrok 2015
Příjmy ve druhém čtvrtletí bez přihlédnutí k metodice GAAP meziročně vzrostly o 10 % na 1,6 miliardy dolarů, o 13 % při konstantní měnové bázi; příjmy podle metodiky GAAP vzrostly meziročně o 4 % na 1,52 miliardy dolarů, o 8 % při konstantní měnové bázi
30.07.2015 / Autor: Redakcia
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

Po hoverboarde už aj hoverbike. O lietajúcu motorku má záujem americká armáda (11 prís­pev­kov)
virgiesz16: Porn gay demeanour http://gay.adultgalls.com/?page-gino robert pattinson gay gay sax gay adoption uk gay internet dating bottom gay
 
Levitujúce hoverboardy zažívajú rozmach. Jeden pripravuje aj automobilka Lexus (4 prís­pev­kov)
alexandrapv3: Unripe starkers pictures http://sexteacher.sexblog.pw/?micaela erotic breast feeding erotical nights erotic chatting erotic comic book film er...
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter