Téma:

Ohybný 6“ super odolný smartfón na predlaktie s dlhou výdržou baterky. Hoax či skutočnosť?
Nevýhoda portálu Indiegogo je laxný postoj k projektom. Nevyžaduje sa prototyp ani nijaký dôkaz o existencii zariadenia.
02.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Nemecko chce, aby Google dal užívateľom viac kontroly nad údajmi
Nemecké úrady v utorok vyzvali spoločnosť Google, aby žiadala užívateľov o povolenie pri tvorbe profilov použitím informácií z viacerých služieb.
02.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Eset zlepšuje svoju vlajkovú loď – napríklad o antibotnet
Svoje kľúčové antimalvérové systémy pre SOHO a domácnosti inovoval Eset. Smart Security 8 napríklad obsahuje technológiu Botnet Protection, spolu s NOD32 Antivirus 8 zahŕňa aj zlepšený modul Exploit Blocker, ktorý chráni aj pred zraniteľnosťami Javy.

02.10.2014 / Autor: Pavel Louda
 
Na Netflixe a ďalších službách je dostupných len 16 % najobľúbenejších filmov
Čoraz viac hollywoodskych filmov a televíznych relácií je dostupných pomocou digitálnych prostriedkov, hoci väčšinou sú k dispozícii na kúpu cez iTunes či Google Play, a nie formou predplateného videa na požiadanie.
02.10.2014 / Autor: Redakcia
 
Mobilný čip GTX980m je dvakrát rýchlejší ako GTX680m
Začiatkom mesiaca sa objavili prvé správy a benchmarky na nové high-end karty od nVidie.
02.10.2014 / Autor: Redakcia
 
PR: Partnerstvo FireEye a Securstar Slovakia pre Slovenskú a Českú republiku
Securstar Slovakia uzavrel zmluvu so spoločnosťou FireEye o poskytovaní bezpečnostných riešení FireEye pre firmy na Slovensku a v Čechách, vrátane profesionálnej podpory.
02.10.2014 / Autor: PR
 
Vojna o bezpečnosť - informačné verzus prevádzkové technológie
Príchodom smart gridov sa kybernetická bezpečnosť informačných a prevádzkových technológií stáva veľkou výzvou.
01.10.2014 / Autor: Infoware 10/2014
 
Prehľad virtualizačných riešení
Podľa prezentovaných výsledkov prieskumov nezávislej analytickej spoločnosti Gartner úroveň nasadenia virtualizácie serverov neustále rastie.
01.10.2014 / Autor: Infoware 10/2014
 
MPS – Managed Print Services
Snaha bezpečne a efektívne tlačiť požadovaný obsah z mobilných zariadení, a to buď prostredníctvom cloudu, alebo on-premises riešení, akceleruje rozvoj tlačových služieb a núti firmy prehodnotiť svoju stratégiu v oblasti tlače dokumentov.
01.10.2014 / Autor: Infoware 10/2014
 
Chráňte svoje mobilné digitálne súkromie
Nedávne šokujúce odhalenia o celoplošných zásahoch NSA do súkromia občanov či kontroverzný pokus o novelizáciu zákona z dielne SIS s cieľom získať garantovaný prístup k šifrovacím kľúčom a algoritmom šifrovanej komunikácie na Slovensku nielenže otvorili tému ochrany digitálneho súkromia každého jednotlivca, ale urobili z nej skutočne pálčivý a aktuálny problém.
01.10.2014 / Autor: Infoware 10/2014
 
  staršie »
 

Najživšie diskusie

 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter