Čo je IT Ročenka?

IT asociácia Slovenska a Digital Visions spoločne pripravujú nové vydanie výročnej publikácie IT Ročenka, ktorá prináša súhrnné informácie o stave IT priemyslu na Slovensku a o firmách a organizáciách pôsobiacich na tomto trhu. Nájdete v nej aj výsledky prieskumov najdôležitejších segmentov slovenského IT trhu.

Ročenka obsahuje tiež adresár inštitúcií verejnej správy, prehľad udalostí či dôležité dokumenty súvisiace s rozvojom informatizácie na Slovensku. Súčasťou IT ročenky je aj adresár slovenských IT firiem, ktorý vychádza z on-line katalógu IT firiem. IT Ročenka sa distribuuje na rôzne IT podujatia a konferencie, kde sa dostáva do rúk cieľovej skupine ľudí (pracovníci IT firiem, IT manažéri, CEO a podobne).

Ako môžeme zviditeľniť našu firmu v IT Ročenke?

IT Ročenka vychádza v tlačenej aj elektronickej podobe v rozsahu 220 strán a náklade 6 000 ks. Distribuuje sa na IT konferenciách ako aj adresne top predstaviteľom najvýznamnejších firiem a organizácií rebríčka TOP 1000 SR na úrovni CEO, CIO a CFO.

Uverejnenie informácií o firme v katalógu aj v tlačenej podobe IT ROČENKY je bezplatné. V IT Ročenke však môžete zviditeľniť svoju spoločnosť aj zvýraznenou platenou formou. Základná možnosť zvýraznenia zápisu začína už od 100 euro. Rôzne formy zviditeľnenia nájdete v mediakite.

Stručný obsah:
- Adresár IT firiem, profesijných IT organizácií, inštitúcií verejnej správy
- Rozdelenie dodávateľov podľa oblasti ich zamerania
- Výsledky prieskumov o slovenskom trhu
- Rebríček slovenských IT firiem podľa tržieb
- Trh IT z pohľadu prieskumných agentúr
- Informatizácia spoločnosti a elektronické komunikácie v SR (strategické dokumenty, legislatíva, OPIS)
- Prehľad IT udalostí a zoznam konferencií a výstav
- Projekt IT firma, osobnosť, projekt roka - prehľad ocenení

Prehľad vydaných publikácii:

IT Ročenku môžete získať dvoma spôsobmi:

1. Objednajte si poslanie IT Ročenky za cenu poštovného a balného (5,- Eur)
2. Navštívte naše partnerské konferencie a dostanete IT Ročenku zadarmo.


 
 

Anketa

Aký typ článkov by ste si radi prečítali v Infoware?

Spolu hlasovalo: 708
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter