Kontakt: INFOWARE

• Korešpondenčná adresa
Redakcia časopisu INFOWARE
Kladnianska 60
821 05 Bratislava
Slovenská republika

Redakcia
Tel.: +421 2 4342 0956
Fax: +421 2 4342 0958
e-mail: redakcia@infoware.sk
www.itnews.sk, www.infoware.sk

Riaditeľ vydavateľstva a šéfredaktor
Martin Drobný (mdrobny@infoware.sk)

Marketingový riaditeľ
Xénia Rybáková (xrybakova@infoware.sk)




Inzercia
Lenka Kakalíková (lkakalikova@infoware.sk)
Tomáš Buranský (tburansky@infoware.sk)
mobil: 0911 223 653
inzercia@infoware.sk
tel.: +421 2 43 42 09 56

Odborná redakcia
Juraj Bednár (jbednar@infoware.sk)
Ľuboslav Lacko (llacko@infoware.sk)
Branislav Madoš (bmados@itnews.sk)
Miroslav Oravec (moravec@infoware.sk)
Marek Sopko (msopko@infoware.sk)
Andrej Chu (achu@infoware.sk)
Roman Kadlec (rkadlec@infoware.sk)

Asistent vydania
Lenka Kakalíková (lkakalikova@infoware.sk)
Tomáš Buranský (tburansky@infoware.sk)
mobil: 0911 223 653

Grafika & design
Peter Mačuga (pmacuga@infoware.sk)

Jazyková redaktorka
Brigita Keszeliová (gkeszeliova@infoware.sk)

Ekonomický riaditeľ
Ľudmila Gebauerová (lgebaurerova@infoware.sk)

Manažér internetového obsahu
Peter Mačuga (pmacuga@infoware.sk)

Predplatné
Monika Urbanec (murbanec@infoware.sk)
e-mail: predplatne@infoware.sk
Tel.: +421 2 4342 0956
mobil: +421 910 945 820

 
 

Anketa

Aký typ článkov by ste si radi prečítali v Infoware?

Spolu hlasovalo: 693
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter