PC REVUE 4/2014

Virtuálne DVD

Virtuálne DVD REVUE 4/2014

Redakčné oznamy

 • Marcové číslo PC REVUE už v predaji!
  Tento mesiac sa spolu pozrieme do Barcelony na výstavu MWC kde sa opätovne predstavili tie najhorúcejšie novinky z oblasti smartfónov. Prenesieme sa aj do španielskej Malagy do diania Samsung Forum 2014 a pozrieme sa na uvedenie najnovších zakrivených televízorov so 4K rozlíšením. Beží váš počítač ešte na starom systéme Windows XP? V našom článku sa dozviete podrobnosti, čo vás čaká, ak neplánujete upgrade na nový systém. Posvietime si aj na možnosti 3D tlače, ktorá sa vďaka dostupnosti teší čoraz väčšej obľube, vysvetlíme vám ako pracovať so zrkadlovkou, ako spravovať počítač na diaľku, nahrávať skladby z internetových rádií a hudobných služieb či ako nakupovať na zľavových portáloch.
 • Februárové číslo PC REVUE už v predaji!
  V tomto vydaní PC REVUE prinášame epochálnu reportáž z výstavy CES 2014 v Las Vegas na ktorej boli predstavené najnovšie špičkové technológie. Vy ich spoznáte nielen vďaka reportáži, ale aj množstvu redakčných videí z tejto výstavy. Snažili sme sa byť naozaj všade, aby nám nič neuniklo.
ďalšie oznamy »

Súťaže

 • APRÍLOVÁ SÚŤAŽ
  ergomediaas.iljaslfijaisdfa.jpg Aprílovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťami Genius, Canon a Zoner. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.
 • PCR RÉBUS 4/2014
  tp_linkasdfasdfa484s4dfas68df4.jpg Vyriešte krížovku a vyhrajte router TP-LINK TD864W. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 5. 2014. Slová na vyplnenie nájdete v aprílovom vydaní magazínu PC REVUE.
 • AKO SA VÁM PÁČI TOTO VYDANIE PC REVUE?
  ring_mouseasidjfaosidfjsaifsa5843854sa8df.jpg Oznámkujte aktuálne vydanie PC REVUE. Hodnoťte tak, ako v škole. Za vaše známkovanie vás odmeníme peknými cenami! Potešíme sa aj slovnému hodnoteniu nášho magazínu.
ďalšie súťaže »
 

Najnovšie správy

titulka.jpg
Ako si nahrať skladby z internetových rádií a hudobných služieb?
V predošlom vydaní magazínu PC REVUE sme predstavili najpopulárnejšie hudobné streamovacie služby, ktoré sú dostupné na Slovensku.
pred 1 dňom / články pcrevue / Roman Kadlec / 2116 čítaní 0
 
panzer.jpg
(Video) Ochráňte si displej pomocou PanzerGlass. Funguje to!
Vyskúšali sme si, ako sa dá účinne ochrániť displej smartfónu pomocou sklenených fólií PanzerGlass. Je to unikátna sklenená fólia určená pre takemr každý typ smartfónu a pomocou neho dosiahnete skoro nerozbitnosť vášho displeja.
pred 1 dňom / články pcrevue / Ondrej Macko / 375 čítaní
 
top produkt PCR3.jpg
Víťazi ankety TOP produkt PC REVUE

Na výstave Notebook EXPO, ktorá sa konala v sobotu 4. 2014, vyhlásila redakcia PC REVUE víťazov ankety TOP produkt PC REVUE. Anketa TOP produkt PC REVUE odštartovala začiatkom marca a stojí za ňou najčítanejší slovenský magazín o IT. Čitatelia aj všetci priaznivci IT mohli hlasovať za svojich favoritov v siedmich kategóriách.


pred 6 dňami / články pcrevue / Peter Mačuga / 373 čítaní 0
 
crash_test.jpg
Prečo sa vám oplatí prísť na Notebook EXPO?

Na Notebook EXPO budete mať možnosť vidieť a vyskúšať si najnovšie produkty, niektoré z nich budú mať na slovenskom trhu premiéru.


pred týždňom / články pcrevue / Redakcia / 1391 čítaní 0
 
ondrej.jpg
(Video) Prvý test 4G siete v Bratislave od Slovak Telekom
Prinášame video z prvého testu 4G siete v Bratislave od Slovak Telekom. Od stredy 9. apríla bude dostupný tento rýchly a bezdrôtový spôsob pripojenia na internet aj pre verejnosť, postupne budú pokryté rôzne časti Bratislavy. Pribudne aj podpora pre Košice.
pred týždňom / články pcrevue / Ondrej Macko / 384 čítaní
 
OtvaranieDveri.jpg
Inteligentný bytový projekt Rinzle
V našom seriáli sme tentoraz navštívili bytový projekt Rinzle v bratislavskej mestskej časti Rača. Moderné technológie tu slúžia na ochranu bezpečia a pohodlia obyvateľov domu, pričom balík služieb Moderné a bezpečné bývanie od spoločnosti Slovanet obsahuje inteligentný kamerový systém, službu VoIP videovrátnika a elektronický kontrolovaný vstup pre jednotlivé zóny objektu.
pred týždňom / články pcrevue / Ondrej Macko / 593 čítaní 0
 
796149657_1374316310.jpg
Ukončenie podpory Windows XP = príležitosť pre hackerov
V PC REVUE sme už dávnejšie informovali, že Microsoft prestane podporovať svoj už poriadne starý operačný systém Windows XP.

pred 2 týždňami / články pcrevue / Ondrej Macko / 3838 čítaní 0
 
Bez názvu.png
(Video) Jarné fotonovinky Canon
V tomto videu predstavujeme fotoaparáty, ktoré predstavuje spoločnosť Canon na jarný trh na Slovensku. Zameriavame sa hlavne na zrkadlovku pre začiatočníkov EOS 1200, ktorá prichádza spolu s aplikáciou pre smartfóny.
pred 2 týždňami / články pcrevue / Ondrej Macko / 256 čítaní
 
T100_edition_07.jpg
Súťaž o ASUS Transformer Book T100

Vyhrajte zariadenie 2v1 ASUS Transformer Book T100.


pred 2 týždňami / články pcrevue / Redakcia PC REVUE / 2064 čítaní
 
McIntosh MA8000.jpg
Výstava Audio, Video a Domáce kino Košice 2014
Už túto jar, konkrétne 12. apríla 2014 (v sobotu) sa bude konať v Košiciach ročník výstavy stereo, hifi & home cinema pre náročných Audio, Video a Domáce kino. Na tejto jedinečnej výstave si budete môcť opäť vychutnať špičkový zvuk a nádherný obraz.
pred 2 týždňami / články pcrevue / Redakcia / 297 čítaní
 
Bez názvu.jpg
(Video) Google StreetView: Špeciálne zbierky
Slovensko sa stalo treťou krajinou na svete, kde Google spracoval jaskyne. Okrem tohto existujú aj zábery na Vysoké Tatry, Slovenský Raj alebo Oravský Zámok. To všetko uviedol Google na tlačovej konferencii.
pred 3 týždňami / články pcrevue / Ondrej Macko / 390 čítaní
 
BenQ_MH680 copy.jpg
BenQ MH680: all-around projektor s veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu
Tentoraz sa v našom seriáli o projektoroch pozrieme zblízka na kancelársky model s označením BenQ MH680. Keby sme ho mali opísať niekoľkými slovami, charakterizovali by sme ho takto: all-around projektor s veľmi dobrým pomerom ceny a výkonu.
pred 3 týždňami / články pcrevue / Jozef Orgonáš / 617 čítaní 0
 
  ďalšie správy »
 

Produkty a recenzie

zm-nc3500-plus-large.jpg Podložka pre náročných
Chladiace podložky pod notebook môžeme rozdeliť do viacerých kategórií a testovaný model Zalman ZM-NC3500 PLUS patrí medzi tie najlepšie. Poskytuje komfort pri písaní, výborne chladí a ponúka aj pridanú hodnotu v podobe vlastnej zvukovej karty a USB hubu so 4 portmi.
G105_BTY1a_300_dpi.jpg Herná klávesnica série G
Logitech G105 je klávesnica určená pre hráčov, o čom svedčí hneď niekoľko hardvérových prvkov a najmä softvérová podpora. Klávesnica patrí medzi tie jednoduchšie, teda nemá napríklad displej ako pokročilejšie modely, zároveň si však ponecháva jednu z podstatných výhod, ktorou je predajná cena.
hama-urage-lethality_ien178430.jpg Herná klávesnica za pár eur
To, že herná klávesnica vás nemusí vyjsť na veľa peňazí, dokazuje práve model Hama uRage Lethality. Za nízku cenu získate podstatné vlastnosti, ktoré hráči vyžadujú. A takisto extrémne tiché klávesy, ktorými by sa pokojne mohli inšpirovať aj podstatne drahšie klávesnice.
ďalšie produkty »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter