PC REVUE 7/2014

Virtuálne DVD

Virtuálne DVD REVUE 7/2014

Redakčné oznamy

 • Letné júlové číslo PC REVUE už v predaji!
  V júlovom čísle PC REVUE prinášame veľkú letnú tému DOVOLENKUJEME S TECHNIKOU v ktorej vám poradíme ako sa starať o vašich elektronických miláčikov počas leta, čo by vám z elektroniky nemalo na dovolenke chýbať, ako počas dovolenky v zahraničí surfovať na nete, písať správy a telefonovať čo najvýhodnejšie.
 • PC REVUE 7/2014 si čoskoro nájdete v schránke!
  Vážení predplatitelia magazínu PC REVUE, dovoľujeme si vás informovať, že júlové vydanie magazínu PC REVUE si vo svojich schránkach nájdete v priebehu nasledujúceho týždňa, teda po 14. júli 2014.
ďalšie oznamy »

Súťaže

 • AKO SA VÁM PÁČI TOTO VYDANIE PC REVUE?
  smaket7848d4gsdf8asdsd.jpg Oznámkujte aktuálne vydanie PC REVUE. Hodnoťte tak, ako v škole. Za vaše známkovanie vás odmeníme peknými cenami! Potešíme sa aj slovnému hodnoteniu nášho magazínu.
 • JÚLOVÁ SÚŤAŽ
  panzerglassasfdaijôdsgisdf.jpg Júlovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťami SanDisk, PanzerGlass a Yeees.sk. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.
 • PCR RÉBUS 7/2014
  epsonasdfasdf684a6s4gsafg.jpg Vyriešte krížovku a vyhrajte praktickú diplomatku. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 8. 2014. Slová na vyčiarknutie nájdete v júnovom vydaní magazínu PC REVUE.
ďalšie súťaže »
 

Najnovšie správy

titulka.jpg
Internet v dovolenkových destináciách

Internet sa stal naším každodenným spoločníkom, ktorého sa nechceme vzdať ani na dovolenke. Ako si teda poradiť na dovolenke? Náš redaktor Roman Kadlec vie oveľa viac.


pred 2 dňami / články pcrevue / Roman Kadlec / 113 čítaní
 
P90151829_highRes.jpg
Nové BMW X6

BMW X6 je úplne špecifické vozidlo, spája v sebe športového ducha, rešpekt a aktivitu. Veľmi dobre sa predáva a aktuálne prichádza na trh jeho nová verzia. Pozrite sa, aká je jeho IT výbava.


pred 3 dňami / články pcrevue / Ondrej Macko / 255 čítaní
 
titulka.jpg
Ako na volania, SMS a dáta v zahraničí?

Nazreli sme za vás do aktuálnych cenníkov a akcií našich operátorov, pričom sme sa zamerali najmä na európske destinácie. Roamingové ponuky sú rôznorodé, no dosť komplikované. Poradíme vám.


pred 3 dňami / články pcrevue / Jozef Orgonáš / 128 čítaní
 
ASUS-Budova.jpg
Na návšteve v centrále spoločnosti ASUS

Navštívili sme centrálu spoločnosti ASUS. Leží na severe Taipei v mestskej časti Beitou. Chcete vedieť ako to v nej vyzerá a ako sa v nej pracuje? Dozviete sa v našom článku.


pred 4 dňami / články pcrevue / Ondrej Macko / 88 čítaní
 
titulka.jpg
Ako sa starať o elektroniku na dovolenke?

Chystáte sa na dovolenku a plánujete si so sebou vziať aj bohatú výbavu zariadení? Telefón je samozrejmosť a tablet už tiež nesmie chýbať. K tomu fotoaparát a možno notebook. Tieto zariadenia si však vyžadujú špeciálnu starostlivosť a my vám poradíme, ako sa o nich starať.


pred 4 dňami / články pcrevue / Roman Kadlec / 81 čítaní
 
Titulka.jpg
Technológie pod drobnohľadom: Kam kráča vývoj pevných diskov?

Žijeme v digitálnej dobe. Objem dát vytváraných v on-line priestore i v domácich podmienkach každým rokom narastá a hlad po čoraz väčších diskoch neutícha.


pred týždňom / články pcrevue / František Urban / 1292 čítaní 0
 
PC_REVUE_2014_07-1.jpg
Letné júlové číslo PC REVUE už v predaji!
V júlovom čísle PC REVUE prinášame veľkú letnú tému DOVOLENKUJEME S TECHNIKOU v ktorej vám poradíme ako sa starať o vašich elektronických miláčikov počas leta, čo by vám z elektroniky nemalo na dovolenke chýbať, ako počas dovolenky v zahraničí surfovať na nete, písať správy a telefonovať čo najvýhodnejšie.
pred týždňom / Redakčné informácie / Redakcia PC REVUE / 782 čítaní 0
 
PC_REVUE_2014_07-1.jpg
PC REVUE 7/2014 si čoskoro nájdete v schránke!
Vážení predplatitelia magazínu PC REVUE,
dovoľujeme si vás informovať, že júlové vydanie magazínu PC REVUE si vo svojich schránkach nájdete v priebehu nasledujúceho týždňa, teda po 14. júli 2014.
pred týždňom / Redakčné informácie / Redakcia PC REVUE / 130 čítaní 0
 
RWE.JPG
Do Košíc prichádza vietnamský IT gigant
Našim čitateľom z východného Slovenska pravdepodobne netreba predstavovať spoločnosť RWE IT Slovakia. Tá v metropole východného Slovenska pôsobí od roku 2004 a zamestnáva okolo 300 pracovníkov.
pred 2 týždňami / články pcrevue / Roman Kadlec / 807 čítaní 0
 
Titulka.jpg
Diskriminácia internetových dát: Vratké nohy sieťovej neutrality

Internet využíva väčšina ľudí vyspelého sveta denne vo veľkej miere. No tak ako pri každej technológii sa človek nezriedkavo dostane do kontaktu s neznámym názvom, ktorý jednoducho ignoruje.


pred 4 týždňami / články pcrevue / František Urban / 672 čítaní 0
 
googleglass.jpg
Recenzia: Google Glass – jarmočná atrakcia alebo prísľub budúcnosti?

Okuliare Google Glass sme tentoraz používali asi týždeň a na rozdiel od nášho prvotného oboznámenia sa s nimi ide už o dlhodobejšie skúsenosti.


pred mesiacom / články pcrevue / Ondrej Macko / 1010 čítaní 0
 
titulka1.jpg
Facebook aj Google opäť zmenili pravidlá, máme ešte nejaké súkromie? Klepnite im po prstoch!

Nedávno som videl, ako si jeden známy nechal spraviť svoju knihu My Social Book. Tá vám z facebookového profilu „vydoluje" všetky vaše záznamy a premení ich na efektnú knihu.


pred mesiacom / články pcrevue / Jozef Orgonáš / 3913 čítaní 0
 
  ďalšie správy »
 

Produkty a recenzie

iiyama_xb2783hsu.jpg Produkty: 24“ panel s s technológiou AMVA+ značky iiyama
V PC REVUE sme sa už pozreli na 24-palcový monitor s technológiou AMVA+ značky iiyama. Teraz to bude jeho väčší súrodenec iiyama ProLite XB2783HSU, ktorý je akousi konkurenciou pre panely IPS a ide o odrodu panela VA (Vertical Alignment)...
samsung_gamepad.jpg Android ako (nielen) prenosná herná konzola
Mobilné zariadenia sú čoraz výkonnejšie. Dokážu ponúknuť lepšiu grafiku, ktorá sa postupne približuje grafike ostatných herných zariadení. Telefóny a tablety už niekoľko rokov výrazne konkurujú trhu prenosných herných konzol, problémom však ostáva ovládanie.
philips clinical.jpg 27 palcov so špeciálnym klinickým obrazom
Takýto typ produktu sa nám nedostáva do rúk často, a preto sme boli obzvlášť zvedaví na jeho vlastnosti. Philips C271P4 je na prvý pohľad bežný 27-palcový full HD monitor v bielom dizajnovom spracovaní. Od konkurenčných 27-palcových monitorov sa však líši svojím zameraním.
ďalšie produkty »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter