PC REVUE 7/2014

Virtuálne DVD

Virtuálne DVD REVUE 7/2014

Redakčné oznamy

 • Letné júlové číslo PC REVUE už v predaji!
  V júlovom čísle PC REVUE prinášame veľkú letnú tému DOVOLENKUJEME S TECHNIKOU v ktorej vám poradíme ako sa starať o vašich elektronických miláčikov počas leta, čo by vám z elektroniky nemalo na dovolenke chýbať, ako počas dovolenky v zahraničí surfovať na nete, písať správy a telefonovať čo najvýhodnejšie.
 • PC REVUE 7/2014 si čoskoro nájdete v schránke!
  Vážení predplatitelia magazínu PC REVUE, dovoľujeme si vás informovať, že júlové vydanie magazínu PC REVUE si vo svojich schránkach nájdete v priebehu nasledujúceho týždňa, teda po 14. júli 2014.
ďalšie oznamy »

Súťaže

 • AKO SA VÁM PÁČI TOTO VYDANIE PC REVUE?
  smaket7848d4gsdf8asdsd.jpg Oznámkujte aktuálne vydanie PC REVUE. Hodnoťte tak, ako v škole. Za vaše známkovanie vás odmeníme peknými cenami! Potešíme sa aj slovnému hodnoteniu nášho magazínu.
 • JÚLOVÁ SÚŤAŽ
  panzerglassasfdaijôdsgisdf.jpg Júlovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťami SanDisk, PanzerGlass a Yeees.sk. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.
 • PCR RÉBUS 7/2014
  epsonasdfasdf684a6s4gsafg.jpg Vyriešte krížovku a vyhrajte praktickú diplomatku. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 8. 2014. Slová na vyčiarknutie nájdete v júnovom vydaní magazínu PC REVUE.
ďalšie súťaže »
 

Najnovšie správy

Eltrinex.png
Eltrinex LS400W - Kamera do auta
Dokazovanie pri nehode je podstatne jednoduchšie, keď máte na prednom skle kameru, ako bez nej. Navyše prekoná aj nepresné svedectvá zapríčinené nedostatočnou pozornosťou. Eltrinex LS400W je kamera, ktorá poskytne výborný pomer cena/výkon a oplatí sa ju mať pri sebe.


pred 2 dňami / články pcrevue / Reiter Michal / 204 čítaní 0
 
liek.jpg
Bezpečné lieky online
Vďaka službe na odhaľovanie liekových interakcií s názvom Bezpečné lieky sa za rok znížil výskyt tých najzávažnejších liekových interakcií o približne 10 %.

pred 2 dňami / články pcrevue / Redakcia PC REVUE / 288 čítaní 0
 
titulka.jpg
Internet v dovolenkových destináciách

Internet sa stal naším každodenným spoločníkom, ktorého sa nechceme vzdať ani na dovolenke. Ako si teda poradiť na dovolenke? Náš redaktor Roman Kadlec vie oveľa viac.


pred týždňom / články pcrevue / Roman Kadlec / 234 čítaní
 
P90151829_highRes.jpg
Nové BMW X6

BMW X6 je úplne špecifické vozidlo, spája v sebe športového ducha, rešpekt a aktivitu. Veľmi dobre sa predáva a aktuálne prichádza na trh jeho nová verzia. Pozrite sa, aká je jeho IT výbava.


pred týždňom / články pcrevue / Ondrej Macko / 447 čítaní
 
titulka.jpg
Ako na volania, SMS a dáta v zahraničí?

Nazreli sme za vás do aktuálnych cenníkov a akcií našich operátorov, pričom sme sa zamerali najmä na európske destinácie. Roamingové ponuky sú rôznorodé, no dosť komplikované. Poradíme vám.


pred týždňom / články pcrevue / Jozef Orgonáš / 215 čítaní
 
ASUS-Budova.jpg
Na návšteve v centrále spoločnosti ASUS

Navštívili sme centrálu spoločnosti ASUS. Leží na severe Taipei v mestskej časti Beitou. Chcete vedieť ako to v nej vyzerá a ako sa v nej pracuje? Dozviete sa v našom článku.


pred týždňom / články pcrevue / Ondrej Macko / 147 čítaní
 
titulka.jpg
Ako sa starať o elektroniku na dovolenke?

Chystáte sa na dovolenku a plánujete si so sebou vziať aj bohatú výbavu zariadení? Telefón je samozrejmosť a tablet už tiež nesmie chýbať. K tomu fotoaparát a možno notebook. Tieto zariadenia si však vyžadujú špeciálnu starostlivosť a my vám poradíme, ako sa o nich starať.


pred týždňom / články pcrevue / Roman Kadlec / 131 čítaní
 
Titulka.jpg
Technológie pod drobnohľadom: Kam kráča vývoj pevných diskov?

Žijeme v digitálnej dobe. Objem dát vytváraných v on-line priestore i v domácich podmienkach každým rokom narastá a hlad po čoraz väčších diskoch neutícha.


pred 2 týždňami / články pcrevue / František Urban / 1425 čítaní 0
 
PC_REVUE_2014_07-1.jpg
Letné júlové číslo PC REVUE už v predaji!
V júlovom čísle PC REVUE prinášame veľkú letnú tému DOVOLENKUJEME S TECHNIKOU v ktorej vám poradíme ako sa starať o vašich elektronických miláčikov počas leta, čo by vám z elektroniky nemalo na dovolenke chýbať, ako počas dovolenky v zahraničí surfovať na nete, písať správy a telefonovať čo najvýhodnejšie.
pred 2 týždňami / Redakčné informácie / Redakcia PC REVUE / 897 čítaní 0
 
PC_REVUE_2014_07-1.jpg
PC REVUE 7/2014 si čoskoro nájdete v schránke!
Vážení predplatitelia magazínu PC REVUE,
dovoľujeme si vás informovať, že júlové vydanie magazínu PC REVUE si vo svojich schránkach nájdete v priebehu nasledujúceho týždňa, teda po 14. júli 2014.
pred 2 týždňami / Redakčné informácie / Redakcia PC REVUE / 142 čítaní 0
 
RWE.JPG
Do Košíc prichádza vietnamský IT gigant
Našim čitateľom z východného Slovenska pravdepodobne netreba predstavovať spoločnosť RWE IT Slovakia. Tá v metropole východného Slovenska pôsobí od roku 2004 a zamestnáva okolo 300 pracovníkov.
pred 3 týždňami / články pcrevue / Roman Kadlec / 924 čítaní 0
 
Titulka.jpg
Diskriminácia internetových dát: Vratké nohy sieťovej neutrality

Internet využíva väčšina ľudí vyspelého sveta denne vo veľkej miere. No tak ako pri každej technológii sa človek nezriedkavo dostane do kontaktu s neznámym názvom, ktorý jednoducho ignoruje.


pred mesiacom / články pcrevue / František Urban / 706 čítaní 0
 
  ďalšie správy »
 

Produkty a recenzie

volant.jpg Volant, ktorý si rozumie aj s hernou konzolou PS4
PlayStation 4 je na slovenskom trhu od polovice decembra a o mesiac neskôr k nám do redakcie zavítalo prvé príslušenstvo - volant Thrustmaster T80. Na konzole si síce veľa pretekárskych hier momentálne nezahráte, ale volant tento „nedostatok" rieši kompatibilitou s PS3 a počítačom.
iiyama_xb2783hsu.jpg Produkty: 24“ panel s s technológiou AMVA+ značky iiyama
V PC REVUE sme sa už pozreli na 24-palcový monitor s technológiou AMVA+ značky iiyama. Teraz to bude jeho väčší súrodenec iiyama ProLite XB2783HSU, ktorý je akousi konkurenciou pre panely IPS a ide o odrodu panela VA (Vertical Alignment)...
samsung_gamepad.jpg Android ako (nielen) prenosná herná konzola
Mobilné zariadenia sú čoraz výkonnejšie. Dokážu ponúknuť lepšiu grafiku, ktorá sa postupne približuje grafike ostatných herných zariadení. Telefóny a tablety už niekoľko rokov výrazne konkurujú trhu prenosných herných konzol, problémom však ostáva ovládanie.
ďalšie produkty »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter