Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Inter­net v do­vo­len­ko­vých des­ti­ná­ciách
Internet sa stal naším každodenným spoločníkom, ktorého sa nechceme vzdať ani na dovolenke. Ako si teda poradiť na dovolenke? Náš redaktor Roman Kadlec vie oveľa viac. čítať »
 
No­vé BMW X6
BMW X6 je úplne špecifické vozidlo, spája v sebe športového ducha, rešpekt a aktivitu. Veľmi dobre sa predáva a aktuálne prichádza na trh jeho nová verzia. Pozrite sa, aká je jeho IT výbava. čítať »
 
Ako na vo­la­nia, SMS a dá­ta v za­hra­ni­čí?
Nazreli sme za vás do aktuálnych cenníkov a akcií našich operátorov, pričom sme sa zamerali najmä na európske destinácie. Roamingové ponuky sú rôznorodé, no dosť komplikované. Poradíme vám. čítať »
 
Na náv­šte­ve v cen­trá­le spo­loč­nos­ti ASUS
Navštívili sme centrálu spoločnosti ASUS. Leží na severe Taipei v mestskej časti Beitou. Chcete vedieť ako to v nej vyzerá a ako sa v nej pracuje? Dozviete sa v našom článku. čítať »
 
Ako sa sta­rať o elek­tro­ni­ku na do­vo­len­ke?
Chystáte sa na dovolenku a plánujete si so sebou vziať aj bohatú výbavu zariadení? Telefón je samozrejmosť a tablet už tiež nesmie chýbať. K tomu fotoaparát a možno notebook. Tieto zariadenia si však vyžadujú špeciálnu starostlivosť a my vám poradíme, ako sa o nich starať. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter