Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Vi­deo­re­cen­zia: Crash test So­ny Xpe­ria Z1 Com­pact
Vitajte pri už tradičnom augustovom crash teste s magazínom PC REVUE. Tentoraz sme sa zamerali na overenie odolnosti smartfónu Sony Xperia Z1. čítať »
 
Re­cen­zia: Psy­chowal­kman MindPla­ce Ka­si­na
Psychowalkan je zariadenie, ktoré vám umožní sústrediť sa na konkrétnu činnosť alebo na druhej strane vám pomôže pri relaxe. Je to teda audiovizuálne stimulačné zariadenie, ktoré pomáha dosiahnuť vami stanovený cieľ. čítať »
 
Re­por­táž: Na náv­šte­ve v cen­trá­le spo­loč­nos­ti ASUS. Tak­to re­laxujú a tes­tu­jú po­čí­ta­če.
Počas nášho pobytu na výstave Computex sme navštívili aj centrálu spoločnosti ASUS. Tá leží na severe Taipei v mestskej časti Beitou. čítať »
 
Test kon­ver­ti­bil­ných tab­le­tov: Acer As­pi­re Switch 10, ASUS Tran­sfor­mer Pad, HP Pa­vi­lion 11 x360
Patríte medzi tých používateľov, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či si radšej kúpiť notebook alebo tablet? Respektíve vidia potenciál využitia v oboch zariadeniach, ale nechcú si kupovať oboje? čítať »
 
In­te­li­gen­tná práč­ka sa nas­ta­ví sa­ma, ov­lá­da sa cez smar­tfón a firmware si sťa­hu­je cez WiFi
Smartfóny a aplikácie pre ne naozaj vstupujú do všetkých sfér vrátane domácnosti. Príkladom je nová práčka Samsung WW9000. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter