Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Re­por­táž: Na náv­šte­ve v cen­trá­le spo­loč­nos­ti ASUS. Tak­to re­laxujú a tes­tu­jú po­čí­ta­če.
Počas nášho pobytu na výstave Computex sme navštívili aj centrálu spoločnosti ASUS. Tá leží na severe Taipei v mestskej časti Beitou. čítať »
 
Test kon­ver­ti­bil­ných tab­le­tov: Acer As­pi­re Switch 10, ASUS Tran­sfor­mer Pad, HP Pa­vi­lion 11 x360
Patríte medzi tých používateľov, ktorí sa nevedia rozhodnúť, či si radšej kúpiť notebook alebo tablet? Respektíve vidia potenciál využitia v oboch zariadeniach, ale nechcú si kupovať oboje? čítať »
 
In­te­li­gen­tná práč­ka sa nas­ta­ví sa­ma, ov­lá­da sa cez smar­tfón a firmware si sťa­hu­je cez WiFi
Smartfóny a aplikácie pre ne naozaj vstupujú do všetkých sfér vrátane domácnosti. Príkladom je nová práčka Samsung WW9000. čítať »
 
Vir­tuál­ne DVD pl­né úpl­ných ver­zií prog­ra­mov
PC REVUE prináša čitateľom každý mesiac množstvo multimediálneho obsahu a úplných verzií programov na virtuálnom DVD REVUE. čítať »
 
Ok­tób­ro­vé PC RE­VUE
V októbrovom vydaní PC REVUE sme pripravili množstvo zaujímavého obsahu. Pozreli sme sa na výstavu IFA, z ktorej prinášame rozsiahlu reportáž o novinkách a zaujímavých produktoch. Náš redakčný tím bol aj na Photokine. Reportáž nájdete tiež v októbrovom PC REVUE. No v tomto čísle toho nájdete oveľa viac... čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter