Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Ako na to: Ako na­ku­po­vať na zľa­vo­vých por­tá­loch
Zľava, to je pojem, na ktorý viac či menej reaguje každý z nás. Pred pár rokmi portály zamerané na poskytovanie zľavneného tovaru navštevoval azda každý z nás. čítať »
 
Zá­kla­dy prá­ce so zr­kad­lov­kou, 3. časť
V predchádzajúcich častiach sme sa zaoberali nastavením zrkadlovky, prešli sme si metódu zlatého rezu, ďalej sme nastavovali bielu, používali blesk.  čítať »
 
Ro­bo­tic­kí po­moc­ní­ci v praxi: iRo­bot Room­ba 880 a iRo­bot Scoo­ba 450
Robotické vysávače od firmy iRobot sú na Slovensku notoricky známe. Roomba predstavuje vysávač určený univerzálne pre rôzne typy podláh. čítať »
 
Po­má­ha­me pri vý­be­re: Tab­let či no­te­book? To je otáz­ka!
Ak práve zvažujete nákup nového počítača pre seba, svoje ratolesti či iných členov rodiny, možno ste sa pozastavili nad tým, pre aký formát sa rozhodnúť. čítať »
 
MyK­ro­noz pri­ná­ša smar­ho­din­ky za ce­nu bež­ných ho­di­niek
Na trh prichádzajú nové inteligentné hodinky od švajčiarskej spoločnosti MyKronoz, v ponuke je hneď niekoľko modelov. V krátkosti vám ich predstavíme. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter