Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Na­vi­gá­tor pre gol­fis­tov
V PC REVUE sme už mali navigátory na rôzne účely, po prvýkrát tu máme špecialitu pre golfistov. čítať »
 
Pra­cov­ným mo­bi­lom ro­ka sa stá­va So­ny Eric­sson P1i! Spo­mí­na­te si na to eš­te?
Rok 2007 bol plný zaujímavých telefónov. Za Štýlový mobil roka si tisíce ľudí zvolili LG Prada, v ostatných kategóriách tvrdo súperili Sony Ericsson s Nokiou. čítať »
 
Ti­py a tri­ky pre An­droid plus QR kó­dy na stiah­nu­tie
Jedna z hlavných výhod operačného systému Android je v tom, že si môžete nastaviť a prispôsobiť takmer hocaký aspekt. čítať »
 
Roz­ho­vor: Stra­tos­fé­ric­ké ba­ló­ny s elek­tro­ni­kou Ma­de in Slo­va­kia
Iste si pamätáte, keď Felix Baumgartner skočil z hranice vesmíru. Do tejto výšky sa však dostávajú aj balóny spolu s elektronikou, ktoré vznikajú na Slovensku. čítať »
 
Goc­le­ver In­sig­nia 800 Win – ce­no­vo dos­tup­ný Win­dows tab­let
Nová kategória lacných tabletov s operačným systémom Windows 8 bude ašpirovať na hit tohtoročných Vianoc. Na jeden z nich, model Goclever Insignia 800 Win, sme sa pozreli aj v redakcii. čítať »
 
Veľ­ký preh­ľad: Kto má naj­rý­chlej­ší a naj­dos­tup­nej­ší inter­net na sve­te?
Internet počas dvoch posledných desaťročí celkom pretvoril našu spoločnosť a mnohí z nás si bez neho už ani nedokáže predstaviť život. čítať »
 
Ce­no­vý tip v stred­nej trie­de: Huawei As­cend G620s
Model G620s je nástupcom tejto modelovej série a na trhu si bude počínať dobre. Má na to hneď niekoľko dôvodov. Jednak cena, na ktorú sú používatelia citliví. čítať »
 
Gar­min Dash Cam 20 – spo­loč­ník, kto­rý nik­dy nes­pí
Toto je super kamera, určená do automobilu na záznam udalostí, ktoré sa stanú počas jeho prevádzky. Realizovaný záznam potom použijete ako dôkaz svojej neviny. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter