Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Vi­deo: Prih­lá­se­nie do inter­net ban­kin­gu od­tlač­kom prs­ta
UniCredit Bank pre svojich klientov pripravil zaujímavé novinky v mobilnom bankovníctve. Vďaka využitiu najnovších funkcií inteligentných telefónov sa do mobilných aplikácií Smart Banking a Smart kľúč môžu prihlásiť jednoduchým zosnímaním odtlačku prsta. čítať »
 
Re­cen­zia: Har­man/Kar­don OM­NI
Zvukový systém OMNI je na prvý pohľad ďalší z radu reproduktorov, ktoré majú bezdrôtový prenos a možnosť párovania medzi sebou. čítať »
 
Re­cen­zia: GoP­ro He­ro 4
Spoločnosť GoPro prišla koncom minulého roka s ďalšou generáciou obľúbeného modelu športovej kamery s označením Hero 4. čítať »
 
Vy­uží­va­nie ume­lej in­te­li­gen­cie: Sys­té­my deep-lear­ning
Technológie na automatické rozpoznávanie obrazového, textového a zvukového obsahu z hľadiska hlbšieho významu sú snom vývojárov už mnoho dekád. čítať »
 
Ako na to: Zá­ru­ka a servis no­te­boo­ku
Pokiaľ notebook funguje správne, je všetko v poriadku a používatelia sa z neho tešia. No treba myslieť aj na zadné vrátka - na prípad, že sa notebook pokazí. čítať »
 
Ako na to: Op­ti­ma­li­zá­cia, kom­pre­sia a tvor­ba PDF
Marcový výber zaujímavého softvéru prináša niečo nové aj osvedčenú klasiku. Vďaka našim programom si poradíte s chybami v systéme. čítať »
 
Po­rad­ňa: Vý­ber exter­né­ho dis­ku do USB
V blízkej budúcnosti si plánujem kúpiť externý pevný disk na ukladanie fotiek, filmov a iných súborov. Zvolil som si kapacitu 1 TB, pričom sa rozhodujem medzi modelmi TRANSCEND StoreJet 25M3. čítať »
 
Na­vi­gá­tor pre gol­fis­tov
V PC REVUE sme už mali navigátory na rôzne účely, po prvýkrát tu máme špecialitu pre golfistov. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter