Video: Rok fungovania slovenskej pobočky firmy Google

Je to prá­ve rok, čo za­ča­la fun­go­vať slo­ven­ská po­boč­ka spo­loč­nos­ti Goog­le na Slo­ven­sku. My sme sa spý­ta­li ria­di­te­ľa na­šej po­boč­ky na to, čo sa za ten čas po­da­ri­lo a kam Goog­le na Slo­ven­sku sme­ru­je.

Video: Prvý rok priameho zastúpenia firmy GoogleZdroj: Made in PC REVUEOhodnoťte článok:
   
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Ví­ťa­zi an­ke­ty TOP pro­dukt PC RE­VUE
Na výstave Notebook EXPO, ktorá sa konala v sobotu 4. 2014, vyhlásila redakcia PC REVUE víťazov ankety TOP produkt PC REVUE. Anketa TOP produkt PC REVUE odštartovala začiatkom marca a stojí za ňou najčítanejší slovenský magazín o IT. Čitatelia aj všetci priaznivci IT mohli hlasovať za svojich favoritov v siedmich kategóriách. čítať »
 
Ako si nah­rať sklad­by z inter­ne­to­vých rá­dií a hu­dob­ných slu­žieb?
V predošlom vydaní magazínu PC REVUE sme predstavili najpopulárnejšie hudobné streamovacie služby, ktoré sú dostupné na Slovensku. čítať »
 
Pre­čo sa vám op­la­tí prísť na No­te­book EXPO?
Na Notebook EXPO budete mať možnosť vidieť a vyskúšať si najnovšie produkty, niektoré z nich budú mať na slovenskom trhu premiéru. čítať »
 
(Vi­deo) Pr­vý test 4G sie­te v Bra­tis­la­ve od Slo­vak Te­le­kom
Prinášame video z prvého testu 4G siete v Bratislave od Slovak Telekom. Od stredy 9. apríla bude dostupný tento rýchly a bezdrôtový spôsob pripojenia na internet aj pre verejnosť, postupne budú pokryté rôzne časti Bratislavy. Pribudne aj podpora pre Košice. čítať »
 
In­te­li­gent­ný by­to­vý pro­jekt Rinz­le
V našom seriáli sme tentoraz navštívili bytový projekt Rinzle v bratislavskej mestskej časti Rača. Moderné technológie tu slúžia na ochranu bezpečia a pohodlia obyvateľov domu, pričom balík služieb Moderné a bezpečné bývanie od spoločnosti Slovanet obsahuje inteligentný kamerový systém, službu VoIP videovrátnika a elektronický kontrolovaný vstup pre jednotlivé zóny objektu. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter