PC REVUE 3/2013Edi­to­riál
DVD RE­VUE 03/2013
Viac ja­dier, viac vý­ko­nu? / MYT­HBUS­TERS
Re­por­táž z MWC 2013
Sam­sung uka­zu­je trom­fy
Ko­neč­ne no­vý poh­ľad na fo­toa­pa­rát v mo­bi­le
Te­le­ví­zor ako cen­trum mo­der­nej obý­vač­ky
Tech­no­ló­gia OLED pod drob­noh­ľa­dom
Ako sa ži­je a pra­cu­je v Goog­li
S tech­no­ló­giou Blue­tooth sko­ro 20 ro­kov
Hap­py vám dá bo­nus až 150 eur!
Ban­ka v mo­bi­le
Mys­lí­te si, že má­te sil­né hes­lo?
Pe­ňa­žen­ka NFC v praxi
TV mô­že­te sle­do­vať, kde­koľ­vek chce­te – aj na mo­bi­le
Me­ga (up­load)
Inter­ne­to­vý­mi služ­ba­mi za lac­ným ces­to­va­ním
Mo­der­né tech­no­ló­gie v do­me
Tab­le­to­vé no­vin­ky
Fo­toa­pa­rá­ty od 100 do 1000 eur
Har­dvé­ro­vé klá­ves­ni­ce pre mo­bil­né za­ria­de­nia
Chla­di­če s uzav­re­tým vod­ným ok­ru­hom
Rých­ly dvoj­pás­mo­vý rou­ter za ro­zum­nú ce­nu
Lac­né smar­tfó­ny, ale aj no­vý kráľ smar­tfó­nov
Sam­sung UE46F6500
Gi­ga­set SL910
Naj­rý­chlej­šia sieť Wi-Fi
Rep­ro­duk­to­ry pre mo­bil­né za­ria­de­nia
Sof­tvé­ro­vý vý­ber PC RE­VUE
Sú pla­tob­né kar­ty ne­bez­peč­né?
Mic­ro­soft Of­fi­ce
Ako na do­má­ci vi­deoar­chív
Pre­meň­te ob­ráz­ky na edi­to­va­teľ­ný text
Apo­ka­lyp­sa
Smar­tfón ako fo­toa­pa­rát
Webo­vé služ­by pre va­še pod­ni­ka­nie
Uži­toč­né prog­ra­my pre za­ria­de­nia s iOS
Ado­be Pho­tos­hop CS6
Pou­ží­vaj­te sof­tvér za vý­hod­nú ce­nu
Zo­ner Pho­to Stu­dio 15
Vy­be­rá­me pre hrá­čov / ga­me­boxNa po­tul­kách sve­tom WWW
Práv­nik ra­dí
Vi­rus Lab
Preh­ľad poš­to­vých server­ov
Jed­no­du­ché za­bez­pe­če­nie webo­vých strá­nok
Sle­du­je­me te­le­ví­ziu na te­le­fó­ne a tab­le­te
Vy­tvá­ra­me webo­vé strán­ky
        
 


 
 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

PC RE­VUE 9/2015
Umelá inteligencia sa presadzuje; Načo je nám formát RAW?; Ako pracujú lovci IT mozgov; Lenovo VIBE Shot; Samsung Galaxy S6 edge+; Tlačiarne pre študentov; Monitory s rozlíšením full HD; Plecniaky a tašky (nielen) pre študentov; Ako na bezpečné mazanie a likvidáciu dát?; 7 tipov na bezpečné surfovanie na verejnosti; Využite televízor v obývačke ako monitor; Diaľkove ovládanie fotoaparátov a kamier cez PC, tablet a smartfón; Výkonný domáci stroj na všetko za 700 eur; Staviame domáce kino snov (2. časť) čítať »
 
PC RE­VUE 8/2015
Kde priplácame zbytočne a kde šetríme nevhodne?; Volumetrické displeje; Navigácia v budovách; Najvýkonnejšie počítače sveta; Garmin vívoactive; ASUS Transformer Book T100 Chi; Creative Sound Blaster Roar SR20A; Sony Xperia Z4 Tablet; Samsung Gear VR Innovator Edition; Windows 10 – finálna verzia; Editujeme kontajnery MKV, MP4 a AVI; Výmena disku za SSD... čítať »
 
PC RE­VUE 7/2015
Rozhovor: Slovenčina a technológie; Rozhovor: Konečne máme nový IMAX; Ovládanie počítačov myšlienkami; Star Trek: Fikcia a realita; Android M (ako Muffin?); Procesor pre Android: ARM vs. Intel; Keď sú kľúčom tváre čítať »
 
PC RE­VUE 6/2015
Naživo: Vyskúšali sme okuliare HoloLens; Budú namiesto vojakov bojovať roboty?; Reportáž: Trendy spotrebnej elektroniky 2015; 3D skenery na stôl i do vrecka; Bezdrôtové nabíjanie mobilných zariadení; Sony XPERIA M4 Aqua; Lenovo ThinkPad Yoga 15; Lenovo ThinkPad T550; HP Spectre x360;  Ktorý antivírus zadarmo je najlepší?; Identita v e-svete; Čím nakrúcať dovolenkové videá; Internet na dovolenke; Vyberáme grafickú kartu; Mapy pre iPhone/iPad... čítať »
 
PC RE­VUE 5/2015
Éra nanorobotiky sa blíži; Smartfón ako diaľkový ovládač pre celú domácnosť; Reklama v mobilných aplikáciách, Budeme vďaka big data žiť dlhšie?; Liečba virtuálnou realitou; Urban Revolt Mobi; Smartfóny: Vlajkové lode na rok 2015; Vyberáme procesor; Upratujeme Windows; Kupujeme smartfón do 200 eur; Zaujímavé aplikácie pre Android; Počítačová zostava na strih videa; WWW hacking a obrana / 1. časť ... čítať »
 
PC RE­VUE 4/2015
Reportáž MWC 2015: Mobilné novinky a trendy 2015; REPORTÁŽ Intel Extreme Masters Katowice 2015; Človek 2.0; Wolfram Alpha; Chromebook vs. Windowsbook; Fascinujúci pohľad dovnútra smartfónových fotoaparátov; Budúcnosť virtuálnej reality; AMD FreeSync a NVIDIA G-Sync – konečne proti sebe; Meizu MX4 Pro; Satelitný prijímač VU+ Zero s Linuxom; Netradičné mobilné aplikácie; Vyberáme zrkadlovku; Organizujte svoju prácu a čas digitálne a virtuálne... čítať »
 
PC RE­VUE 3/2015
PC vs. konzoly; UMELÁ INTELIGENCIA: Máme sa začať báť?; Kvantové počítače. Ako sú ďaleko?; Prežije tablet v tej podobe, ako ho poznáme?; Dnes in, zajtra out. Krivka záujmu o technológie; HoloLens – rozšírená realita od Microsoftu; Život vášho digitálneho JA sa nezačína narodením a nekončí smrťou; Robotický vysávač Neato Botvac; Tabletové novinky; Test notebookov; Používame Office na iPade; Prvé skúsenosti s Office for Windows 10; Mobilné operačné systémy: Porovnanie aplikácií... čítať »
 
PC RE­VUE 2/2015
Vo februárovom čísle PCR nájdete: CES 2015: IT, elektronika a veľa zábavy; Microsoft Windows 10; Uber bude fakt v Bratislave?; Umelá inteligencia za volantom; Cloud a mobilita z pohľadu hráča; Naučte sa fotiť a upravovať fotky online; Inteligentné hodinky na vzostupe; Unikátne notebooky v znamení výkonu; Tabletové novinky; Test herných myší; Slúchadlá s dôrazom na kvalitu hudby; Satelitný prijímač LinkBox 7; Sú feature phones naozaj „hlúpe“ telefóny?; Monitory pre hráčov a náročných používateľov... čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter