Kontakt: PC REVUE

• Korešpondenčná adresa
Redakcia časopisu PC REVUE
Kladnianska 60
821 05 Bratislava
Slovenská republika

Redakcia
Tel.: +421 2 4342 0956
e-mail: info@pcrevue.sk
www.pcrevue.sk, www.itnews.sk

Riaditeľ vydavateľstva
Martin Drobný (mdrobny@pcrevue.sk)

Šéfredaktor
Ondrej Macko (omacko@pcrevue.sk)

Zástupca šéfredaktora:
Jozef Orgonáš (jorgonas@pcrevue.sk)

Marketingový riaditeľ
Xénia Rybáková (xrybakova@pcrevue.sk)

Inzercia
inzercia@pcrevue.sk
tel.: +421 903 223 820

Odborná redakcia
Peter Hucík (phucik@pcrevue.sk)
Michal Reiter (mreiter@pcrevue.sk)
František Urban (furban@pcrevue.sk)
Roman Kadlec (rkadlec@pcrevue.sk)
Ľuboslav Lacko (llacko@pcrevue.sk)
Ondrej Perešíni (operesini@pcrevue.sk)

Stáli spolupracovníci
Peter Mydliar (pmydliar@pcrevue.sk)
Branislav Valach (bvalach@pcrevue.sk)
Peter Hubinský (phubinsky@pcrevue.sk)


Asistent vydania
Tomáš Buranský (tburansky@pcrevue.sk)

Grafika & Design
Designia, s. r. o. – grafické štúdio

Jazyková redaktorka
Brigita Keszeliová (gkeszeliova@pcrevue.sk)

DVD
Peter Hucík (phucik@pcrevue.sk)

Ekonomický riaditeľ
Ľudmila Gebauerová (lgebauerova@pcrevue.sk)

Manažér internetového obsahu
Peter Mačuga (pmacuga@pcrevue.sk)

Predplatné
Monika Urbanec (murbanec@pcrevue.sk)
e-mail: predplatne@pcrevue.sk
Tel.: +421 2 4342 0956
Fax: +421 2 4342 0958
Mobil: +421 910 945 820

Recepcia:
Martina Kopúnková (mkopunkova@pcrevue.sk)

 
 

Súťaže

APRÍLOVÁ SÚŤAŽ Aprílovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťami Genius, Canon a Zoner. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.
 
PCR RÉBUS 4/2014 Vyriešte krížovku a vyhrajte router TP-LINK TD864W. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 5. 2014. Slová na vyplnenie nájdete v aprílovom vydaní magazínu PC REVUE.
 
AKO SA VÁM PÁČI TOTO VYDANIE PC REVUE? Oznámkujte aktuálne vydanie PC REVUE. Hodnoťte tak, ako v škole. Za vaše známkovanie vás odmeníme peknými cenami! Potešíme sa aj slovnému hodnoteniu nášho magazínu.
 
Súťaž o ASUS Transformer Book T100

Vyhrajte zariadenie 2v1 ASUS Transformer Book T100.

 
Súťaž o mini-pc SAPPHIRE

Nevieš sa odtrhnúť od dobrej arkádovky, strieľačky či stratégie? Si gamer alebo len rád hráš počítačové hry? Zapoj sa do našej súťaže a vyhraj mini počítač SAPPHIRE EDGE VS8.

 
Všetky súťaže »    
 

Anketa

Aký je váš názor na čítačky elektronických kníh?

Spolu hlasovalo: 2514
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter