Kontakt: PC REVUE

• Korešpondenčná adresa
Redakcia časopisu PC REVUE
Kladnianska 60
821 05 Bratislava
Slovenská republika

Redakcia
Tel.: +421 2 4342 0956
e-mail: info@pcrevue.sk
www.pcrevue.sk, www.itnews.sk

Riaditeľ vydavateľstva a šéfredaktor
Martin Drobný (mdrobny@pcrevue.sk)


Marketingový riaditeľ
Stanislav Šmelko (ssmelko@dvnet.sk)

Inzercia
inzercia@pcrevue.sk
tel.: +421 903 223 820

Odborná redakcia
Juraj Bednár (jbednar@pcrevue.sk)
Peter Hucík
(phucik@pcrevue.sk)
Ľuboslav Lacko (llacko@pcrevue.sk)
Peter Vnuk
(pvnuk@pcrevue.sk)
František Urban (furban@pcrevue.sk)
Peter Hubinský (phubinsky@pcrevue.sk)
Marek Sopko (msopko@pcrevue.sk)
Miro Oravec (moravec@pcrevue.sk)
Peter Mydliar (pmydliar@pcrevue.sk)

Asistent vydania
Lenka Kakalíková (lkakalikova@pcrevue.sk)

DTP
Peter Mačuga (pmacuga@pcrevue.sk)
Martina Kopúnková (mkopunkova@pcrevue.sk)

Jazyková redaktorka
Brigita Keszeliová (gkeszeliova@pcrevue.sk)

Virtuálne DVD
Peter Hucík (phucik@pcrevue.sk)

Ekonomický riaditeľ
Ľudmila Gebauerová (lgebauerova@pcrevue.sk)

Manažér internetového obsahu
Monika Urbanec (murbanec@pcrevue.sk)

Predplatné
Monika Urbanec (murbanec@pcrevue.sk)
e-mail: predplatne@pcrevue.sk
Tel.: +421 2 4342 0956
Mobil: +421 910 945 820

Recepcia:
Michaela Šutková (msutkova@dvnet.sk)

 
 

Súťaže

FEBRUÁROVÁ SÚŤAŽ Februárovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou Genius. Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien. Zapojte sa do 2. 3. 2015.  
Čitateľská anketa PC REVUE a súťaž o super ceny!

Záleží nám na názore našich čitateľov. Zapojte sa preto do našej čitateľskej ankety a pomôžte ešte viac zlepšiť kvalitu a zaujímavosť PC REVUE.

 
PCR RÉBUS 2/2015
Vyriešte krížovku a vyhrajte chladič LEPA. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 3. 2015.
 
PCR RÉBUS 1/2015
Vyriešte osemsmerovku a vyhrajte autokameru DVR-535. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 2. 2015.
 
VERNOSTNÁ SÚŤAŽ Aj v tomto roku pokračuje obľúbená vernostná súťaž. Neváhajte a zapojte sa aj vy, ak ste našim pravidelným čitateľom.
 
Všetky súťaže »    
 

Anketa

Aký je váš názor na čítačky elektronických kníh?

Spolu hlasovalo: 2633
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter