PREDPLATNÉ

  
Všeobecné obchodné podmienky.

 

PC REVUE

Magazín PC REVUE je určený všetkým fanúšikom najnovších technológií. Prináša reportáže z najväčších IT udalostí doma i vo svete. Čitatelia dostávajú vždy číslo nabité aktuálnymi informáciami, najnovšími produktami, porovnávacími testami a jedinečným multimediálnym obsahom. 

Predplatením magazínu PC REVUE získavate jeho tlačené vydanie (12 čísel za rok), ktoré budú doručené na vami uvedenú adresu. Okrem tlačeného vydania získavate na dobu trvania predplatného prístup do textových aj listovacích verzií PC REVUE na webe a aj bez Piana budete môcť čítať spoplatnené články na ITnews.sk. S predplatným získavate aj prístup do aplikácie PC REVUE pre tablety iPad a tablety Android, aby ste tak mali svoj obľúbený časopis stále so sebou vo vašom tablete. Navyše máte prístup aj na virtuálne DVD, kde vám prinášame viac ako 8 GB unikátneho obsahu. Dá sa k nemu pristupovať odkiaľkoľvek, kde je internet, a z ľubovoľného zariadenia.

Digitálne predplatné PC REVUE a INFOWARE

Nemáte radi pri sebe žiadne ďalšie papiere a časopisy a chcete mať všetko na jednom mieste? Práve pre vás je určené predplatné PC REVUE a INFOWARE on-line. S týmto predplatným získavate na dobu trvania predplatného prístup do textových aj listovacích verzií PC REVUE a INFOWARE na webe a aj bez Piana budete môcť čítať spoplatnené články na ITnews.sk. S predplatným získavate aj prístup do aplikácie PC REVUE pre tablety iPad a tablety Android, aby ste tak mali svoj obľúbený časopis stále so sebou vo vašom tablete. Navyše máte prístup aj na virtuálne DVD, kde vám prinášame viac ako 8 GB unikátneho obsahu. Dá sa k nemu pristupovať odkiaľkoľvek, kde je internet, a z ľubovoľného zariadenia.

INFOWARE

Ste IT profesionál, alebo ním chcete byť? Potrebujete urobiť dôležité rozhodnutia v oblasti IT vo vašej spoločnosti? Magazín INFOWARE je dokonalým sprievodcom vo svete informačných technológií a prináša články o inováciách a trendoch v technológiách. INFOWARE je nevyhnutným zdrojom informácií pri vzdelávaní zamestnancov vašej firmy. Buďte vždy o krok vpred. Magazín Infoware vychádza v 5 vydaniach za rok (dvojčísla január-február, marec-apríl, máj-jún, september-október, november-december). Predplatením magazínu Infoware získavate jeho tlačené vydanie (5 čísel za rok), ktoré budú doručené na vami uvedenú adresu. Okrem tlačeného vydania získavate na dobu trvania predplatného prístup do textových aj listovacích verzií INFOWARE na webe a aj bez Piana budete môcť čítať spoplatnené články na ITnews.sk.

WINK

WINK - magazín zo zákulisia ženskej krásy je praktický sprievodca pre každú ženu, ktorá chce vyzerať perfektne, no nevie ako na to. Magazín obsahuje predovšetkým návody, triky, tipy, rady, postupy, trendy, novinky, recenzie a inšpirácie z oblasti z oblasti vizážistiky, kozmetiky, vlasovej starostlivosti a účesov, štýlového obliekania, zdravia a zdravého životného štýlu a tiež ženskej charizmy.

QUARK

Magazín QUARK je určený pre priaznivcov vedy a techniky. Prináša širokospektrálne informácie zo všetkých vedeckých oblastí tak, aby ste mali vždy prístup k najhorúcejším informáciám a mali aktuálny prehľad. To všetko populárnou formou a zrozumiteľným jazykom. Predplatením magazínu QUARK získavate jeho tlačené vydanie (12 čísel za rok), ktoré budú doručené na vami uvedenú adresu.


DVD REVUE

Každý predplatiteľ magazínu PC REVUE k svojmu predplatnému získava prístup na virtuálne DVD, na ktorom prinášame viac ako 8 GB unikátneho obsahu (videá, úplné verzie softvéru, špeciálne aplikácie, fotogalérie). Dá sa k nemu pristupovať odkiaľkoľvek, kde je internet a z ľubovoľného zariadenia. Ak však nemáte internet, alebo vám stále vyhovuje fyzický DVD nosič, môžete si ho doobjednať za cenu 12 eur a my vám obsah virtuálneho DVD doručíme formou fyzického DVD na adresu, kde je doručované predplatné PC REVUE. DVD REVUE je možné objednať iba k predplatnému PC REVUE.

Ďalšie informácie:

Zľavnené predplatné
Zľavnené predplatné poskytujeme študentom, dôchodcom a držiteľom karty Euro <26, ISIC a ITIC.
V odôvodnených prípadoch poskytujeme sociálne predplatné. Pri zľavnenom predplatnom je dôležité zdokladovať kópiu potvrdenia oprávňujúceho na zľavu formou e-mailu alebo poštou na adresu redakcie.

Objednávka predplatného do krajín Európskej únie
Ak si chcete objednať PC REVUE s doručovacou adresou do krajín Európskej Únie (okrem ČR) kontaktuje Slovenskú poštu na adrese zahranicna.tlac@slposta.sk. Ceny ročného predplatného sú nasledovné: PC REVUE - 67,92 eur, zľavnené 63 EUR, INFOWARE - 46,26 EUR, zľavnené 44,28 EUR, QUARK - 57,96 EUR.

Predplatné pre školy
Školy majú možnosť odoberať magazín PC REVUE pre svojich učiteľov a žiakov za veľmi výhodných podmienok. Viac informácií sa dozviete tu>>


 

Súťaže

NOVEMBROVÁ SÚŤAŽ Novembrovú súťaž sme pre vás pripravili v spolupráci so spoločnosťami Powerseed, KOSS a Yeees.sk Odpovedzte na súťažnú otázku a môžete vyhrať jednu z troch zaujímavých cien.
 
AKO SA VÁM PÁČI TOTO VYDANIE PC REVUE? Oznámkujte aktuálne vydanie PC REVUE. Hodnoťte tak, ako v škole. Za vaše známkovanie vás odmeníme peknými cenami! Potešíme sa aj slovnému hodnoteniu nášho magazínu.
 
PCR RÉBUS 11/2014 Vyriešte osemsmerovku a vyhrajte chladič Enermax ETS-N30. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 12. 2014.
 
PCR RÉBUS 10/2014 Vyriešte krížovku a vyhrajte chladič True Power. Správne znenie tajničky pošlite do 15. 11. 2014.
 
VERNOSTNÁ SÚŤAŽ Aj v tomto roku pokračuje obľúbená vernostná súťaž. Neváhajte a zapojte sa aj vy, ak ste našim pravidelným čitateľom.
 
Všetky súťaže »    
 

Anketa

Aký je váš názor na čítačky elektronických kníh?

Spolu hlasovalo: 2592
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter