Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Všet­ky no­vé te­le­fó­ny ame­ric­ké­ho T-Mo­bi­lu umož­nia vo­la­nia cez Wi-Fi
Podľa doterajších skúseností amerického mobilného operátora T-Mobile viac ako polovica zákazníkov má vo svojom dome mŕtvy bod, kde nemôžu uskutočňovať volania, prijímať SMS či používať mobilný internet. čítať »
 
Goog­le čos­ko­ro sprís­tup­ní off-li­ne re­žim pre YouTu­be
Google tento týždeň predstavil v Indii svoju ambicióznu iniciatívu Android One, ktorá má priniesť do tejto krajiny i ďalších ázijských štátov kvalitné a lacné smartfóny so stále čerstvým operačným systémom. čítať »
 
Maxthon uvá­dza pre­hlia­dač MxNit­ro, kto­rý je o 30 % rých­lej­ší ako Chro­me
Spoločnosť Maxthon predstavila prehliadač MxNitro, ktorý charakterizuje ako „najrýchlejší PC prehliadač na svete". čítať »
 
Win­dows 9 Start me­nu bu­de kon­fi­gu­ro­va­teľ­né
Máme tu ďalšie ukážky z Windows 9, tentoraz ukážku, ako si zo Start Menu s aplikáciami Metro spravíte štýl Windows 7. Prakticky stačí len odopnúť všetky aplikácie Metro z obrazovky Start. čítať »
 
Ako vy­ro­biť ob­sah pre vir­tuál­nu reali­tu? Sta­čí ta­ká­to ma­šin­ka za 300 ti­síc do­lá­rov
Oculus, Sony, Google a Samsung sa predháňajú v tom, kto vytvorí dokonalejší systém pre zobrazovanie virtuálnej reality. Na to však najprv potrebujete spravne predpripravený obsah. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter