Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Rus­ko už nech­ce sof­tvér Mic­ro­sof­tu, Orac­le či IBM. Pred­nosť ma­jú do­má­ce pro­duk­ty
V dôsledku politického napätia, ktoré sa vytvorilo medzi Ruskom a Spojenými štátmi, a novo ohlásených sankcií zo strany USA chce Rusko zasadiť úder americkej ekonomike tým, že obmedzí použitie softvéru spoločnosti Microsoft. čítať »
 
Mi­ni­po­čí­tač VolksPC umož­ní sú­bež­né spúš­ťa­nie De­bia­nu a An­droi­du
Nová linuxová distribúcia sa snaží prekonať obmedzenia Debianu na architektúre ARM spustením linuxových a androidových aplikácií v natívnom móde. čítať »
 
Krá­ča­jú­ci ro­bot bol pr­výk­rát pou­ži­tý pria­mo vo vo­jen­skom cvi­če­ní
Americká námorná pechota tento mesiac na cvičení v havajskej džungli prvýkrát vyskúšala robot LS3 (Legged Support System), ktorý kráča po štyroch nohách a unesie náklad s hmotnosťou až okolo 180 kg, pričom sa vie pohybovať aj po nerovnom teréne. čítať »
 
Ako na to – stiah­ni­te si va­še dá­ta zo so­ciál­nych sie­tí Fa­ce­book, Goog­le a Twit­te­ru
Na sociálnych sieťach zdieľame informácie každý deň. Častokrát ich nemáme potrebu zálohovať, pretože sme presvedčení, že budú v cloude navždy. čítať »
 
Mic­ro­soft chce v bu­dú­cej ver­zii Win­dows spo­jiť tri zá­klad­né ver­zie do jed­né­ho OS
Je známe, že Microsoft pracuje na ďalšej verzii svojho operačného systému, interne nazývanej Windows Threshold a v médiách často označovanej ako Windows 9. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter