Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Slo­vá­ci mo­bil­ným pri­po­je­ním za polrok pre­nies­li 6 679 TB dát
Slováci v druhom polroku 2014, bytoví aj nebytoví zákazníci, preniesli mobilným širokopásmovým prístupom prostredníctvom svojho mobilného telefónu alebo iným zariadením spolu 6 679 terabajtov (TB) dát. čítať »
 
Jar­ná ITA­PA 2015: ÚPVS - nie je schrán­ka ako schrán­ka
Schránka už nie je iba poštová, ale aj elektronická, ktorú štát zriadil každému občanovi, či chcel alebo nie. Má ju každý dospelý, živnostník aj firma a je ich viac než 5,4 milióna. čítať »
 
ITA­PA 2015: elek­tro­nic­ké ná­ram­ky už ten­to rok
Domáce väzenie už od januára 2016. Vyhlásilo to ministerstvo spravodlivosti vo štvrtok na Jarnej konferencii ITAPA 2015 v Bratislave. čítať »
 
Ho­ke­jo­vé majstrov­stvá v čís­lach? 150 ho­dín ži­vé­ho pre­no­su bez je­di­né­ho vý­pad­ku
Na tohtoročných majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji odohralo 16 tímov spolu 64 zápasov. 35 z nich si mohli v priamom prenose pozrieť aj diváci a poslucháči verejnoprávnej RTVS. čítať »
 
Sam­sung roz­ši­ru­je po­nu­ku UHD mo­ni­to­rov pre bež­ných uží­va­te­ľov aj pro­fe­sio­ná­lov
Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. zaraďuje do svojho portfólia monitorov s ultra vysokým rozlíšením (UHD) dve nové série: UE590 a UE850. Reaguje tak na potreby ako spotrebiteľov orientovaných na zábavu, tak profesionálov zameraných na detaily. čítať »
 
Viac ako ti­síc­ka fi­riem sa pri­po­ji­la k IBM v bo­ji pro­ti ky­berzlo­či­nu
Spoločnosť IBM oznámila, že do jej siete X-Force Exchange sa zapojila viac ako tisícka firiem a organizácií zo šestnástich rôznych odvetví. Iniciatíva na odhaľovanie kybernetických hrozieb X-Force Exchange existuje pritom iba jeden mesiac. čítať »
 
ČR: Čes­ké mú­zeá idú s do­bou – pri expo­ná­toch vy­uží­va­jú tren­dy mo­bil­né­ho mar­ke­tin­gu
Zastavit se u muzejního exponátu, načerpat o něm informace či si zahrát vědomostní hru a získat cenu. Tuto novinku připravilo pro své návštěvníky Technické muzeum v Brně při jedenácté muzejní noci konané 16. května 2015. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter