Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Je to tu: Za­hraj­te si An­gry Birds 2
Fanúšikovia „nahnevaných vtáčikov", tešte sa. Kultová hra je momentálne dostupná na stiahnutie pre používateľov operačných systémov Android a iOS. čítať »
 
Ca­non ME20F-SH: Fa­reb­ný full HD vi­deo­záz­nam aj v mi­mo­riad­ne sla­bom os­vet­le­ní
Spoločnosť Canon uvádza na trh profesionálnu multifunkčnú videokameru ME20F-SH, ktorá dokáže zhotoviť plnofarebný videozáznam aj v prostrediach s mimoriadne slabým osvetlením. čítať »
 
Pa­na­so­nic vy­vi­nul kre­mí­ko­vý so­lár­ny člá­nok s re­kor­dnou efek­ti­vi­tou
Spoločnosť Panasonic oznámila, že vyvinula prototyp fotovoltického modulu s konverznou účinnosťou okolo 22,5 %. Doterajší rekord držal modul SunPower s účinnosťou 22,4 %. čítať »
 
Hor­net ako náh­ra­da za Tor. Vý­skum­ní­ci vy­ví­ja­jú lep­šiu a rých­lej­šiu ano­nym­nú sieť
Tor, najväčšia a najznámejšia sieť s „cibuľovým routerom" na svete, ponúka značnú mieru anonymity na internete, preto je obľúbený medzi novinármi, disidentmi. čítať »
 
Pl­né ru­ky prá­ce? Kúp­te si SprintR a hraj­te sa no­ha­mi
Spoločnosť Exis Interactive pracuje na VR ovládači SprintR. Na rozdiel od klasického herného ovládača sa bude ovládať nohou a uvoľní tak ruky hráča sústredeného na virtuálny zážitok poskytovaný VR headsetmi ako Oculus Rift, Vive či Morpheus. čítať »
 
No­vý OneP­lus 2 sa chce opäť vďa­ka vý­raz­ne niž­šej ce­ne stať „za­bi­ja­kom vlaj­ko­vých lo­dí“
Minulý rok bol predstavený smartfón OnePlus One, ktorý bol charakterizovaný ako veľký konkurent vtedajších špičkových modelov za nízku cenu. čítať »
 
Slu­cho­vo pos­tih­nu­tým bu­dú na Slo­ven­sku po­má­hať on-li­ne tl­moč­níč­ky
Ľudia so sluchovým postihnutím sa budú môcť od septembra dohovoriť na úradoch či u lekára prostredníctvom on-line tlmočníkov. čítať »
 
No­vá fun­kcia na Fa­ce­boo­ku – bu­de­te sa môcť cha­rak­te­ri­zo­vať has­htag­mi
Zdá sa, že Facebook sa inšpiroval od LinkedIn a testuje novú funkciu - osobné tagy. Upozornil na to čitateľ webu The Verge a sociálna sieť to potvrdila. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter