Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Zme­na ob­sa­hu textu na Wiki­pé­dii vás vy­jde dra­ho
Existuje o vás alebo o vašej firme článok na Wikipédii? Nepáči sa vám, čo píše o vašej osobe táto internetová encyklopédia? čítať »
 
Vy­šla ak­tua­li­zo­va­ná be­ta ver­zia Of­fi­ce 2016. Mô­že­te si ju vy­skú­šať za­dar­mo
Microsoft vydal druhú veľkú aktualizáciu beta verzie kancelárskeho balíka Office 2016, ktorá prináša množstvo nových funkcií. čítať »
 
Son­da New Ho­ri­zons od­fo­ti­la na Plu­te šty­ri tma­vé škvr­ny
Vesmírna sonda New Horizons odhalila na trpasličej planéte Pluto štyri tmavé škvrny, z ktorých každá má priemer približne 500 kilometrov. čítať »
 
Čín­sky vý­rob­ca sľu­bu­je smar­tfón s ba­té­riou, kto­rá vy­dr­ží týž­deň
Čínska spoločnosť Oukitel oznámila, že vyvíja smartfón, ktorý bude obsahovať kompaktnú 10 000 mAh batériu. Tá by mala na jedno nabitie umožniť používanie telefónu celý týždeň. čítať »
 
Goog­le mu­sel op­ra­viť ap­li­ká­ciu, kto­rá ozna­čo­va­la čer­no­chov za go­ri­ly
Americká internetová spoločnosť Google musela zmeniť nastavenie svojej novej aplikácie Google Photos po tom, ako tento softvér určený na triedenie digitálnych fotografií pomocou identifikácie tvárí označil dvojicu mladých Afroameričanov výrazom "gorily". čítať »
 
No­vý ves­mír­ny su­per­fo­toa­pa­rát po­mô­že ob­jas­niť zrý­chľo­va­nie roz­pí­na­nia ves­mí­ru
Vieme, že vesmír sa rozpína zrýchľujúcim sa tempom, no je stále záhadou, čo tento rast spôsobuje. čítať »
 
No­vý al­go­rit­mus roz­poz­ná na­ho­tu na fo­tog­ra­fii. Vy­skú­šaj­te to!
Vývoj algoritmov sa zdokonaľuje zo dňa na deň. Len prednedávnom prišiel Facebook s novým algoritmom, ktorý dokáže rozpoznať človeka na fotografii. čítať »
 
Vý­dav­ky na IT kles­nú pod­ľa Gar­tne­ru na 3,5 bi­lió­na do­lá­rov
Výdavky na IT v tomto roku medziročne klesnú o 5,5 % na 3,5 bilióna USD. Predpokladá to analytická spoločnosť Gartner. Analytici pripisujú pokles predovšetkým stále posilňujúcemu americkému doláru. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter