Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

IBM roz­ši­ru­je pod­ni­ka­nie s clou­do­vý­mi služ­ba­mi
Spoločnosť IBM so spoločnosťou Equinix Inc uzavrela dohodu, podľa ktorej vznikne deväť nových dátových centier v Austrálii, vo Francúzsku, v Japonsku, v Singapure, v Holandsku a taktiež v USA. čítať »
 
Pre­pus­te­ným za­mes­tnan­com Pa­na­so­ni­cu sľú­bi­li po­moc
Vyše 440 zamestnancom spoločnosti Panasonic v Krompachoch, ktorí sa v januári začnú hlásiť ako nezamestnaní na úrade práce, po štvrtkovom stretnutí ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera a generálneho riaditeľa Slovenskej agentúry pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) Róberta Šimončiča s predsedom OZ KOVO Emilom Machynom a ďalšími odborármi prisľúbili pomoc. čítať »
 
Sym­an­tec vy­ro­bil špe­ciál­ne rif­le, kto­ré od­ola­jú hac­ker­ským úto­kom
Spoločnosť Betabrand vyvinula spolupráci so spoločnosťou Symantec špeciálne rifle. Tie majú zabrániť „digitálnym vreckárom", aby pomocou elektronických zariadení naskenovali vašu kreditnú kartu alebo ukradli heslá. čítať »
 
Ino­vá­cie na CES 2015: Le­vi­tu­jú­ci rep­ro­duk­tor a tla­čia­reň do vrec­ka
Už o niekoľko týždňov sa v Las Vegas začne veľtrh spotrebnej elektroniky CES 2015. Organizátor vyhlásil súťaž o najlepšiu inováciu (Best of Innovation). čítať »
 
Ja­guar pra­cu­je na aute s „prie­hľad­nou“ ka­po­tou a na no­vom ty­pe na­vi­gá­cie
Začiatkom roka automobilka Jaguar Land Rover predstavila svoju unikátnu technológiu priehľadnej kapoty. V skutočnosti, samozrejme, kapota nie je priehľadná, ale na prednom nárazníku sú umiestnené kamery. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter