Článok nieje k dispozícii

Tento článok je zrušený alebo ešte nieje publikovaný.


 

24 hodín

týždeň

mesiac

Najnovšie články

Te­le­fó­ni­ca má v Pe­ru da­ňo­vý ne­dop­la­tok 437 mil. eur
Úrady v Peru evidujú voči španielskej telekomunikačnej skupine Telefónica daňové nedoplatky až vo výške 437 mil. eur. čítať »
 
Ju­nior Inter­net 2015 sa za­čí­na už ten­to pia­tok
Junior Internet 2015 sa uskutoční už tento piatok a otvorí brány do fantastického sveta IT a internetu pre mladých kreatívnych tvorcov - žiakov základných a stredných škôl. čítať »
 
ČR: In­te­li­gen­tných te­le­fó­nov sa už se­nio­ri ne­mu­sia báť
Skupina obyvatelstva s věkem nad 65 let roste rychle. Jak však přicházejí stále modernější technologie, jejich specifické potřeby se přehlíží a senior, který chce být v kontaktu se světem a se svými nejbližšími, nemá na výběr z vhodných telefonních přístrojů ani služeb. čítať »
 
ČR: Pri­chá­dza Mous­ta­che, no­vá znač­ka elek­tro­kol
Společnost AZUB Bike rozšiřuje svoji nabídku stále oblíbenějších elektrokol a představuje Moustache. čítať »
 
Piat­ko­vá dis­ku­sia na té­mu e-zdro­jov v slo­ven­skej ve­de
V súčasnom svete už nikto nepochybuje o význame informácií v ich digitálnej podobe. Inak tomu nie je ani pri práci vedcov či výskumníkov. čítať »
 
Sam­sung roz­ši­ru­je par­tner­stvo so spo­loč­nos­ťou Mic­ro­soft
Spoločnosti Samsung Electronics Co., Ltd. a Microsoft Corp. rozšírili svoje obchodné partnerstvo, ktorého výsledkom budú dostupnejšie mobilné služby od spoločnosti Microsoft pre viac spotrebiteľov a firemných zákazníkov. čítať »
 
 
 
  Zdieľaj cez Facebook Zdieľaj cez Google+ Zdieľaj cez Twitter Zdieľaj cez LinkedIn Správy z RSS Správy na smartfóne Správy cez newsletter